Nájdite letenky s najlepšou cenou

Venezuela Playa Medina

Dovolenka Venezuela Playa Medina


Venezuela je krajina v Južnej Amerike, ktorá ponúka množstvo krásnych pláží a turistických miest. Jedným z týchto miest je aj Playa Medina, ktorá sa nachádza v štáte Sucre na východnom pobreží krajiny. Táto pláž je nezvyčajne nádherná a ponúka turistom príležitosť relaxovať a užívať si krajiny turistickej oblasti.

Playa Medina je jednou z najkrajších pláží v celej Venezuele. Nachádza sa v prekrásnej zátoke obklopená strmými pahormi a tajomnou džungľou. Pláž je s bielym pieskom a tyrkysovou vodou, ktorá z nej robí dokonalé miesto pre oddych a relax.

Väčšina turistov sa k tejto pláži dostane využitím plavby z blízkeho mesta Carupano, ktoré sa nachádza asi 1,5 hodiny jazdy. Tento spôsob dopravy poskytuje úžasný zážitok, kde môžete sledovať hlavné turistické atrakcie na ceste.

Keď sa konečne dostanete na pláž, budete ohromení krásou ačistoťou okolia. Voda je transparentná a perfektná na plávanie či potápanie. Mnoho turistov využíva možnosť napojiť sa na rôzne vodné športy, ako sú surfing, windsurfing alebo kajakárstvo. V blízkosti pláže môžete tiež objaviť tisícky rýb v mori a nachádza sa tu aj krásna koralová oblasť.

Okrem toho, akonáhle ste na pláži, môžete relaxovať v miestnej reštaurácii, kde si môžete vychutnať tradičné jedlá. Táto oblasť je známa pre svoju dobrú stravu z čerstvej ryby, ktorá sa tu nachádza v hojnom množstve. Po jedle si môžete prejsť po pláži a pokochať sa výhľadom na vodopád, ktorý sa nachádza v blízkosti.

Pre tých, ktorí hľadajú aktivitu, sú tu aj výlety do džungle, kde môžete vidieť exotické rastliny a živočíchy. Môžete si prenajať miestneho sprievodcu alebo sa pridať do skupinových výletov, aby ste videli to najlepšie z okolia.

Ak hľadáte dokonalé miesto na prázdniny, Playa Medina je tou správnou voľbou. Krása a pôvab tejto oblasti si určite zaslúžia návštevu a ponúkajú nezabudnuteľné zážitky a dobrodružstvá, ktoré si určite budete pamätať navždy.


Počasie Venezuela Playa Medina


Venezuela je tropická krajina, ktorá sa nachádza na severe Južnej Ameriky. Playa Medina je jedným z najkrajších a najpopulárnejších pláží v krajine. Nachádza sa v národnom parku Paria, ktorý sa nachádza v štáte Sucre na východnom pobreží Venezuely.

Počasie v Playa Medina

Playa Medina má teplé, vlhké a tropické podnebie, a to počas celého roka. Teploty sa pohybujú medzi 25 a 32 stupňami Celzia, pričom najvyššie teploty sa často vyskytujú v mesiacoch júl a august. Zároveň je zvyčajne vysoká vlhkosť, ktorá sa pohybuje okolo 80 až 90 percent. V tomto období tiež býva silné slnečné žiarenie, ktoré je vďaka miestnym vetrom známe ako pretep.

Obdobie dažďov v krajine trvá od mája do novembra, pričom v tomto období bývajú zvýšené zrážky. Na Playa Medina tento obdobie prichádza v druhej polovici leta a na jeseň. Väčšinou ide len o krátke, prudké búrky v neskorých popoludňajších hodinách, po ktorých sa vracia krásne svetlo a slnečné lúče.

Návštevy Playa Medina

Playa Medina je miestom, ktoré môžete navštíviť počas celého roka. Ak hľadáte najlepší čas na návštevu pláže, potom sa odporúča prísť počas obdobia sucha, kedy sú najpriaznivejšie podmienky pre plávanie a opaľovanie. Avšak v dungomite zábavy a návštevy, môže byť v lete aj divoká atmosféra.

V každom prípade, bude to pre vás nezabudnuteľný zážitok v krajine, kde je zvyčajne teplé počasie. Okrem plávania a opaľovania si môžete vychutnať aj kitesurfing, windsurfing alebo iné vodné športy. Toto miesto je obľúbeným miestom pre rodinné dovolenky, páry a mladých ľudí, ktorí hľadajú zábavu a trochu uvoľnenia od každodenných starostí.

Ak sa rozhodnete navštíviť Playa Medina, venujte pozornosť predpovedi počasia, aby ste predvídali a prispôsobili si vaše plány na dobu Vášho pobytu a zabezpečili si bezpečnosť. Rozhodnete sa a vyberte sa na túru v národnom parku Paria, rezervujte si pobyt v niektorom z hotelov, a urobte si výlet na pláž Playa Medina - a užite si krásu tejto tropickej destinácie.


Najčastejšie otázky a odpovede Venezuela Playa Medina


Najčastejšie otázky týkajúce sa Playa Medina v Venezuele a odpovede na ne sú:

1. Kde sa nachádza Playa Medina?

Playa Medina sa nachádza na východnej pobreží Venezuely v štáte Sucre.

2. Ako sa tam dostanem?

Najlepšie je ísť autom alebo taxíkom z najbližšieho mesta, ktoré je Cumaná. Existujú tiež autobusové spojenia z mnohých miest v Sucre.

3. Môžem sa tam ubytovať?

Nie, neexistujú žiadne hotely alebo rezorty priamo na pláži Medina. Najlepšie je ubytovať sa v blízkom meste Cumaná a potom ísť na výlet na pláž.

4. Ako dlhá je pláž?

Pláž Medina má dĺžku asi 1,5 km.

5. Aké sú hlavné aktivity na pláži Medina?

Pláž Medina je obľúbená pre svoj jemný piesok a čistú vodu. Turisti si tam často užívajú slnenie, plávanie a šnorchlovanie. Pláž je však aj obľúbeným miestom pre surfistov.

6. Môžem si kúpiť občerstvenie alebo niečo na pitie na pláži?

Nie, neexistujú žiadne obchody alebo reštaurácie priamo na pláži Medina. Tí, ktorí sa chcú posilniť, musia si priniesť svoje vlastné jedlo a pitie.

7. Existujú nejake poplatky na Playa Medina?

Áno, turistov sa vstup na pláž veľmi malý poplatok.

8. Je Playa Medina bezpečná?

Všeobecne platí, že Playa Medina je bezpečná, ale turisti by mali byť obozretní, najmä v noci. Odporúčame, aby turisti cestovali vo väčších skupinách a aby si so sebou neprinášali príliš veľa cenností.


Letenka Venezuela Playa Medina


Venezuela je krajina, ktorá je rovnako krásna ako kontroverzná. Svojimi krásnymi plážami, prírodnými zdrojmi, historickým dedičstvom a kultúrnym bohatstvom láka návštevníkov z celého sveta. Ak ste plážový nadšenec, určite by ste si mali vybrať ako svoje cieľové miesto plážu Playa Medina, ktorá patrí medzi najkrajšie pláže v krajine.

Pláž Playa Medina sa nachádza na polostrove Paria na východnej pobreží Venezuely a je jednou z najpôsobivejších pláží v celej krajine. Táto 1,2 km dlhá pláž s bledým pieskom a tyrkysovými vodami golfského prúdu Karibiku je známa svojou pôsobivou krásou a pokojnou atmosférou. Okolo pláže sa nachádza tropický prales, ktorý dodáva miestu ďalší rozmerný rozmer. Pláž je obklopená exotickými palmami, kaštanmi a ďalšími druhmi tropických stromov, ktoré vytvárajú nádherný panoramatický pohľad na pláž aj okolitú krajinu.

Playa Medina je známa aj pre svoje dobré podmienky pre surf a kajaktárske aktivity. Hľadáte-li adrenalínové zážitky, môžete tu skúsiť aj jazdu na skútri po vodnej hladine.

Aj keď Playa Medina nie je ľahko prístupná, to, čo ju odlišuje od iných pláží, menovite jej izolácia a ticho, je práve to, čo ju robí obľúbenou medzi návštevníkmi. Pláž nie je prístupná autom, ale len vodou alebo pešo cez tropický prales.

Pretože cestovanie do Venezuely môže byť náročné, najjednoduchší spôsob, ako sa dostať k pláži, je cez letisko Caracas a potom vyraziť na cestu do mesta Güiria, ktoré leží v blízkosti Parie. Po príchode do mesta Güiria sa budete musieť vydobývať 16 kilometrov pralesom, kým sa dostanete na pláž.

Ak však zvládnete cestu, určite nebudete sklamaní. Playa Medina je jedna z najkrajších a najčistejších pláží v Venezueli a ponúka nádherný výhľad na Karibské more. Pokojná atmosféra stretáva adrenalínové zážitky z vodných športov. Keď ste na pláži, je ťažké odísť.


Ubytovanie Venezuela Playa Medina


Venezuela je krajinou, ktorá sa nesie krásnymi plážami, nezabudnuteľnou prírodou a výborným ubytovaním. Ak hľadáte miesto, kde sa budete cítiť ako v raji a oddýchnete si od všedného dňa, určite nevynechajte návštevu Playa Medina.

Playa Medina sa nachádza v karibskom státe Sucre v oblasti Paria. Táto pláž je jednou z najkrásnejších pláží v krajine a je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí sa chcú vysporiadať s každodenným stresom a únavou. Pláž sa nachádza v prírodní rezervácii, ktorá bola vyhlásená ako národný park. To zaručuje, že táto oblasť je čistá a zdravá a je domovom mnohých druhov rastlín a zvierat.

Pre tých, ktorí hľadajú ubytovanie sú k dispozícii rôzne možnosti. Mnohé z týchto možností sú vzdialené iba pár minút chôdze od pláže a poskytujú základné pohodlie pre turistov. Ubytovanie v Playa Medina tiež ponúka mnoho príležitostí pre kúpanie, potápanie a ďalšie vodné športy. Pre tých, ktorí sa radi opaľujú a prechádzajú sa po pláži, Playa Medina je ideálne miesto.

Okrem užívania si starostlivo udržiavanej pláže a vody Karibského mora, návštevníci môžu tiež navštíviť miestnu dedinu a spoznať miestnu kultúru a kuchyňu. V okolí pláže nájdete aj množstvo trekkingových trás. Mnohí navštívia oblasť, aby sa pokúsili plávať s morskými korytnačkami, ktoré často navštívia oblasť.

Celkovo povedané, Playa Medina je dokonalým miestom na oddych a relaxáciu a prepájaním s prírodou. Táto úžasná pláž ponúka mnoho možností pre návštevníkov, ktorí vyhľadávajú dokonalé miesto pre letnú dovolenku. S jeho krásou a zvláštnym kľudom spôsobeným jeho odľahlou polohou a ochrannými opatreniami, návšteva Playa Medina bude určite jednou z najlepších výletov, ktoré si môžete v krajine užiť.


Garancia najnižšej ceny

Hromada spokojných klientov

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Nájsť letenky