Nájdite letenky s najlepšou cenou

Taiwan Sun Moon Lake

Ubytovanie Taiwan Sun Moon Lake


Sun Moon Lake je jedno z najkrajších jazier na Tchaj-wanu a je jedným z najobľúbenejších turistických miest v tejto oblasti. Pre turistov, ktorí sa sem plánujú vybrať, je vždy dôležité zabezpečiť si vhodné ubytovanie. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najlepších možností ubytovania, ktoré sú k dispozícii pri jazere Sun Moon Lake.

1. Fleur de Chine Hotel

Fleur de Chine Hotel je luxusný hotel, ktorý sa nachádza priamo na brehu jazera Sun Moon Lake. Hotel ponúka zmodernizované izby s výhľadom na jazero a horské scenérie. Okrem krásneho výhľadu vám hotel ponúka aj služby spa, fitness centrum, bazén a vynikajúcu reštauráciu s kuchyňou z Tchaj-wanu.

2. The Lalu Sun Moon Lake

The Lalu Sun Moon Lake je luxusný hotel, ktorý je postavený v tradičnom tchajwanskom štýle. Hotel ponúka zaujímavú kombináciu tradičného Tchaj-wanu a moderného luxusu. Každá izba v hoteli ponúka špeciálny výhľad na jazero a horské scenérie, takže každá prebudenie bude neskutočné. Hotel ponúka tiež služby spa, ktoré sú založené na tradičnej tchajwanskej liečbe.

3. Sun Moon Lake Hotel

Sun Moon Lake Hotel je skvelou možnosťou pre tých, ktorí si chcú užiť skutočnú krásu jazera Sun Moon Lake bez toho, aby museli platiť horibilné čiastky za ubytovanie. Hotel ponúka jednoduché a skromné izby, ktoré poskytujú nádherný výhľad na jazero. Hotel ponúka tiež vynikajúcu reštauráciu, ktorá vám ponúka autentické tchajwanské jedlá.

4. Crystal Resort

Crystal Resort je hotel, ktorý sa nachádza na okraji jazera a ponúka jedinečnú kombináciu luxusu a prírody. Hotel ponúka moderné izby, ktoré sú vystavané na drevených mostoch a ktoré poskytujú vynikajúci výhľad na jazero a okolité hory. Hotel ponúka tiež služby spa a vynikajúcu reštauráciu, ktorá vám ponúka skvelé jedlá z Tchaj-wanu.

Z týchto štyroch možností si teda každý turista nájde izbu, ktorá mu bude vyhovovať. Niektoré hotely sú luxusné a ponúkajú prvotriedne služby, zatiaľ čo iné sú jednoduchšie, ale ponúkajú krásny výhľad na jazero a horské scenérie. Či už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek z vyššie uvedených možností, určite si užijete nezabudnuteľný pobyt pri jazere Sun Moon Lake!


Letenka Taiwan Sun Moon Lake


Taiwan Sun Moon Lake: Skvelá turistická destinácia

Taiwan Sun Moon Lake je jednou z najkrajších a najpopulárnejších turistických destinácií na Tchaj-wan. Tento krásny jazero sa nachádza v horskom pásme centrálnych častí Tchaj-wanu a ponúka návštevníkom krásny prírodný scenériu s panoramatickými výhľadmi, okúzľujúcimi západmi slnka a ďalšími nezabudnuteľnými zážitkami.

Ak máte plány navštíviť Sun Moon Lake, najlepšou možnosťou je zakúpiť si letenku Taiwan a vyraziť na cestu ponad oceán do tejto fascinujúcej ázijskej krajiny. Bez ohľadu na to, či ste do Tchaj-wanu už niekedy cestovali alebo ide o vašu prvú návštevu, vždy sa nájde niečo nové a zaujímavé na objavenie.

Sun Moon Lake je známe svojim pôvabným prírodným prostredím, ktoré zahrňuje kristáľovo čisté jazero, zelené hory a rozmanitú flóru a faunu. Jazero má tvar polmesiaca a je považované za duchovné miesto pre domorodých obyvateľov Tchaj-wanu, ktorí ho nazývajú Lalu.

Pri pobyte na Sun Moon Lake si môžete užiť mnoho aktivít vrátane cyklistiky, turistiky, plachtenia a rybolovu. Taktiež sa tu nachádzajú mnohé turistické atrakcie ako napríklad Sun Moon Lake Ropeway, ktorá vás zavezie až k najvyššiemu bodu jazera, alebo Wenwu Chrám, kde si môžete pozrieť starodávne čínske umenie a ďalšie kultúrne pamiatky.

Okolie Sun Moon Lake ponúka nespočetné množstvo možností na ubytovanie. Medzi tie najluxusnejšie patrí hotely The Lalu a Fleur de Chine, kde sa môžete tešiť z príjemných wellness služieb a vychutnávať si krásne výhľady na jazero. Pre cestovateľov s obmedzeným rozpočtom sú k dispozícii užšie typy ubytovania, ako sú hostely a penzióny.

Ak plánujete navštíviť Taiwan Sun Moon Lake, uistite sa, že si pribalíte dostatok vody a ďalších potrebných vecí. Taktiež nezabudnite si poskladať plány dopredu, aby ste neboli sklamaní, ak sa plánovanie stretnutia alebo ubytovanie zhorší.

Výlet na Taiwan Sun Moon Lake je skutočným zážitkom, ktorý stojí za to. Snímky jazera a scenérie, ktoré tu nájdete, nezabudnete na prvý pohľad. Stačí si len zabezpečiť letenku do Taipei a zvyšok sa už postará o nezabudnuteľný víkend na tejto krásnej destinácii v Ázii.


Počasie Taiwan Sun Moon Lake


Taiwan Sun Moon Lake je jedným z najkrajších miestav Tchaj-wanu a je zaujímavým turistickým cieľom. Tento nádherný jazero, nachádzajúce sa v centrálnej časti Tchaj-wanu, ponúka nezabudnuteľné zážitky, ako napríklad prechádzky po pláži, vodné športy, vidieť majestátnu panorámu, západy slnka a pochutnávať si na kulinárskej ponuke miestnych podnikov.

Počasie Sun Moon Lake je veľmi zaujímavé a môže sa líšiť v závislosti od ročného obdobia. Väčšinou je klima chladnejšia ako v ostatnej časti ostrova a je perfektnou destináciou pre tých, ktorí sa radi vyhýbajú horúcemu a dusnému počasiu. Najideálnejším časom na návštevu tejto oblasti je jeseň, kedy teploty sa pohybujú medzi 15-25°C. V lete prídu teploty až do 28°C, ale môžu byť vyššie v dňoch s vysokou vlhkosťou.

V zime teploty klesajú a môžu sa pohybovať medzi 10-15°C. Aj keď niektorí turisti by mohli byť odstrašení menšími dažďami v toto ročné obdobie, zimné mesiace sú skvelým časom na prechádzky v parku a sledovať prírodné scenérie, ktoré sú krajšie v chladnejších dňoch.

Jar sa začína v marci a teploty začnú stúpať, čo je dobrý čas na obdivovanie kvitnúcej krajiny v okolí jazera. Teploty sa pohybujú okolo 20°C počas dňa, ale stavajú sa na 10°C v noci.

Sun Moon Lake môže byť kedykoľvek počas roka krásne miesto na návštevu a užiť si akýkoľvek druh počasia. Okrem zimnej sezóny, ktorá nie je pre každého, väčšina ročného obdobia prináša príjemné klimatické podmienky a skvelé podmienky pre turistov. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete dostať k prírode a relaxovať, Taiwan Sun Moon Lake je miesto, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť.


Dovolenka Taiwan Sun Moon Lake


Dovolenka na Taiwane je obvykle spojená s návštevou Taipeiho alebo Kaohsiungu. Avšak neznámy klenot, ktorý stojí za návštevu, je Sun Moon Lake. Tento pôvabný jazero sa nachádza uprostred Taiwanu a ponúka úchvatné scenérie a pokojnú atmosféru.

Sun Moon Lake sa nazýva tak, pretože pripomína tvar slnka a mesačných faziet. Jazero bolo vytvorené pozdĺž zlomu vo vrcholovom masíve Tchaj-nan, ktorý sa nachádza v nadmorskej výške 762 metrov. Oblasť okolo jazera je hojne zalesnená a prekrásne krajinárne scenérie, ktoré ju obklopujú.

Najlepší čas na návštevu Sun Moon Lake je od mája do októbra, ktorý ponúka priaznivé počasie s rozmanitými prvými farbami z jazera. Cestovanie po jazere je možné prostredníctvom trajektu alebo bicykla, ktorý je možné si požičať.

Jazero Sun Moon Lake ponúka aj mnoho aktivít pre návštevníkov, ako napríklad prechádzky po jazere, návšteva slávnych chrámov a pagód, nákupy v rôznych trhoch, prechádzky po zvláštne navrhnutom moste - Cesta obláčikov - a plavby trajektom na opačnú stranu jazera.

V okolí Sun Moon Lake sa nachádza mnoho ubytovacích možností a reštaurácií. Okrem toho môžete ochutnať aj miestne jedlá, ako je napríklad "sun cake" (sladká mäkká pečivo), "herbal tea" (miestna bylinková čajovňa) a mnoho ďalších tradičných taiwanských jedál.

Pre tých, ktorí hľadajú kus krajiny s pokojnejšou a uvoľnenou atmosférou, je Sun Moon Lake ideálnou voľbou. Tento prírodný klenot ponúka nádherné scenérie, unikátne aktivity a jedinečnú kultúru Taiwanu. Užite si svoju dovolenku v jeho národných parkoch a objavte krásu prírody Tam-tamného ostrova.


Najčastejšie otázky a odpovede Taiwan Sun Moon Lake


1. Čo je Taiwan Sun Moon Lake?
- Taiwan Sun Moon Lake je najväčšie sladkovodné jazero na Taiwane.

2. Ako sa dostanem na Taiwan Sun Moon Lake?
- Je možné sa tam dostať autobusom z mesta Taichung alebo Cing-čchu. Tiež je možné si prenajať auto a ísť po vlastnej osi.

3. Aké aktivity sú na Taiwan Sun Moon Lake?
- Na jazere sa dajú robiť rôzne vodné aktivity ako kajak, čln, džetové lyže alebo vodné skútre. Okolo jazera vedú prechádzky a cyklotrasy.

4. Kedy je najlepší čas na návštevu Taiwan Sun Moon Lake?
- Najlepšie obdobie na návštevu je od apríla do novembra.

5. Ktoré miesta sa na Taiwan Sun Moon Lake odporúčajú navštíviť?
- Medzi najnavštevovanejšie miesta patria Lalu Island, Ci-en Pagoda a Wenwu Temple.

6. Je potrebné platiť vstupné na Taiwan Sun Moon Lake?
- Nie, vstup je bezplatný.

7. Aké hotely sa nachádzajú v okolí Taiwan Sun Moon Lake?
- Nachádza sa tu množstvo hotelov rôznej kategórie, od luxusných až po lacnejšie možnosti ubytovania.

8. Aké sú povinné oblečenie v Wenwu Temple alebo Ci-en Pagoda?
- V týchto svätých miestach je povinnosť nosiť krycie ramená a nohy. Dlhé nohavice alebo sukne sú vhodné.

9. Ako dlho by som mal zostať na Taiwan Sun Moon Lake?
- Na pobyť určite stačí 1-2 dni, ale záleží od toho, aké aktivity plánujete robiť.

10. Koľko ľudí pravidelne navštíva Taiwan Sun Moon Lake?
- V priebehu roka ho každoročne navštívia desiatky tisíc turistov z celého sveta.


Garancia najnižšej ceny

Hromada spokojných klientov

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Nájsť letenky