Nájdite letenky s najlepšou cenou

Spojené arabské emiráty Emirates Palace

Letenka Spojené arabské emiráty Emirates Palace


Akýkoľvek pobyt v Spojených arabských emirátoch by nebol kompletný bez návštevy nádherného Emirates Palace. Tento ultra-luxusný hotel sa nachádza vedľa zátoky v hlavnom meste Abu Dhabi a je jednou z najznámejších a najprestížnejších destinácií na svete.

Emirates Palace je v skutočnosti viac ako len hotel. Je to monumentálna budova so 114 kopecmi a plážou s bielym pieskom, ktorá ponúka úchvatný výhľad na zátoku. Zároveň ponúka tiež rozmanité stravovacie služby, obchody, konferenčné priestory a dokonca aj spa. Toto všetko robí z Emirates Palace dokonalú voľbu nielen pre turistov, ale aj pre náročných cestovateľov alebo firemných klientov.

So 394 izbami a 92 apartmánmi tohto hotela, Emirates Palace ponúka ubytovanie pre rôzne želania a potreby. Každá izba je vyzdobená luxusným nábytkom v tradičnom arabskom štýle a ponúka výhľad na more alebo na záhradu hotela. Apartmány potom ponúkajú súkromie a luxus na najvyššej úrovni.

Okrem ubytovania ponúka Emirates Palace aj množstvo zážitkov a aktivít. Hostia môžu navštíviť napríklad miestne pamiatky, nákupné centrá, divadlá alebo vyraziť na jazdu na batožine po zátoke. Samozrejme, hostia si môžu aj užiť slnečného počasia na pláži alebo vo vyhradených bazénoch, v ktorých nájdete vodopády, jacuzzi a dokonca aj plôšky.

Vybrané apartmány Emirates Palace majú tiež prístup k osobnému majiteľskému tím na služby, ktorý zabezpečuje, aby si hostia mohli užiť svoj pobyt bez obmedzení. Medzi tieto služby patrí privátne stravovanie v apartmáne, starostlivosť o deti a aj možnosť prepravy helikoptérou.

Osobitnou atrakciou hotela sú jeho reštaurácie a kaviarne. Hostia si môžu vychutnať tradičné arabské špeciality, ako aj kuchyne z celého sveta. Navyše, na špeciály z ponuky nebudete musieť čakať, keďže ponúka službu 24-hodinového stravovania.

Ak chcete okúsiť atmosféru týchto arabských tried, príďte a ubytujte sa v Emirates Palace. Ponúka vám luxus na úrovni svetových špičkových hotelov a bude to určite nezabudnuteľný zážitok, ktorý zažijete len raz v živote.


Najčastejšie otázky a odpovede Spojené arabské emiráty Emirates Palace


Otázka: Kde sa nachádza Emirates Palace?
Odpoveď: Emirates Palace sa nachádza v Abu Dhabi, hlavnom meste Spojených arabských emirátov.

Otázka: Aké izby ponúka Emirates Palace?
Odpoveď: Emirates Palace ponúka širokú škálu izieb vrátane Deluxe, Coral, Pearl, Diamond a Royal.

Otázka: Aké je vybavenie izieb v Emirates Palace?
Odpoveď: Vybavenie izieb zahŕňa klimatizáciu, minibar, šatník, LCD TV, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné kúpeľne.

Otázka: Má Emirates Palace vlastnú pláž?
Odpoveď: Áno, Emirates Palace má vlastnú súkromnú pláž.

Otázka: Aké reštaurácie sú k dispozícii v Emirates Palace?
Odpoveď: Emirates Palace ponúka viaceré reštaurácie vrátane Mezlai Emirati Cuisine, Le Café, BBQ Al Qasr, Hakkasan a Emirati Palace Caviar Bar.

Otázka: Má Emirates Palace bazén?
Odpoveď: Áno, Emirates Palace má niekoľko bazénov vrátane súkromného bazéna pre hostí izieb Diamond a Royal.

Otázka: Aké pamiatky a atrakcie sa nachádzajú v blízkosti Emirates Palace?
Odpoveď: V blízkosti Emirates Palace sa nachádza prístav Mina Zayed, veža Etihad, múzeum Louvre Abu Dhabi a štadión Sheikh Zayed.

Otázka: Aké aktivity sú k dispozícii v Emirates Palace?
Odpoveď: Emirates Palace ponúka rôzne aktivity vrátane golfovej ihriska, tenisových kurtov, vodných športov a spa.

Otázka: Poskytuje Emirates Palace služby pre rodiny s deťmi?
Odpoveď: Áno, Emirates Palace ponúka služby pre deti vrátane miestnosti pre hry a aktivity, bazéna pre deti a detského klubu.

Otázka: Aké je check-in / check-out časy v Emirates Palace?
Odpoveď: Check-in čas v Emirates Palace je o 15:00 hod a check-out čas je o 12:00 hod.


Dovolenka Spojené arabské emiráty Emirates Palace


Spojené arabské emiráty jsou jedním z nejžádanějších cílů pro luxusní dovolenou. Jedním z nejkrásnějších a nejluxusnějších hotelů v této oblasti je hotel Emirates Palace.

Tento hotel se nachází v hlavním městě Abu Dhabi a je vzdálen jen pár minut od nejlepších památek, včetně muzea Louvre Abu Dhabi, mešity šejka Zajeda, oblíbeného nákupního centra Marina Mall a mnoha dalších.

Emirates Palace je obklopen 85 hektary tropických zahrad, plážemi a lagunami. Jeho návštěvníci mohou využít mnoho zařízení, jako jsou tři bazény, soukromou pláž s bílým pískem a možnosti vodních sportů. Hotel také nabízí nejlepší služby wellness, včetně lázní s relaxačními procedurami a tradičními íránskými koupelemi.

V hotelu Emirates Palace se nachází 14 různých restaurací a barů, které nabízejí jídla z různých kuchyní světa. Zde si můžete vychutnat svůj oblíbený drink v luxusní atmosféře, nebo si dopřát nejlepší cuisine, od tradiční arabské až po japonskou sushi.

Pokud je pro vás důležitá špičková technologie a současně chcete cítit luxus, tak v hotelu Emirates Palace nebudete zklamaní. Všechny pokoje jsou vybaveny moderními zařízeními, jako jsou chytré TV, internetové připojení a kontrola hlasitosti přes aplikaci.

Emirates Palace je symbol luxusu a noblesy, který vám nabízí nejlepší zážitky. Tento hotel je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít kombinaci neuvěřitelné kvality služeb, nádherného prostředí a současně pohodlí, které vás obklopí až do vašeho návratu do reality.


Ubytovanie Spojené arabské emiráty Emirates Palace


Spojené arabské emiráty sú známe svojou mnohočetnou ponukou luxusných hotelov a nekonečných možností, ktoré poskytujú návštevníkom. Emirates Palace - jeden z najluxusnejších hotelov na svete - sa stáva žiadosťou mnohých návštevníkov, ktorí túžia zažiť kráľovský a exkluzívny zážitok.

Ubytovanie v Emirates Palace je snom väčšiny ľudí - unikátnym hotelym zážitkom s majestátnymi izbami, nádhernými plážami a prvotriednym servisom. Hotel stojí na pozemku o rozlohe 100 hektárov s priam nekonečnou riviérou a ponúka širokú škálu aktivít, ktoré návštevníci môžu vyskúšať.

Každá z 302 izieb a 92 apartmánov v Emirates Palace je opulentná, elegantná a plná jedinečných prvkov, ktoré zdôrazňujú krásu a pôsobivosť hotela. Každá izba je vybavená súkromnou terasou, výhľadom na more a potrebnými prvokmi, ktoré hostia potrebujú. Navyše, pre tých náročných hostí, ktorí si chcú dopriať ešte viac luxusu, je k dispozícii 22 kompletne vybavených vil so súkromnými bazénmi, záhradami a súkromným personálom.

Pre tých, ktorí radi strávia čas vonku, Emirates Palace ponúka širokú škálu aktivít, ktoré môžu návštevníci navštíviť, vrátane prechádzok po záhrade s fontánami, jazdy na koňoch, tenisových kurtov, fitnesscentra a pláže. Chatujte s priateľmi na súkromnej pláži a nechajte sa unášať bezstarostným stilom a atmosférou.

Pre zážitok v chutiach, Emirates Palace má v ponuke mnoho reštaurácií, ktoré ponúkajú zážitok v chuti, ktorý spája tradičné jedlá s modernými chuťovými potrebami. Z jedálne Michelinovej hviezdy s krásnymi výhľadmi na záliv Gulf، až po kvintesenciu domácej kuchyne, v Emirates Palace je pre každého niečo.

Celkovo, Emirates Palace je pre návštevníkov ideálnym miestom ubytovania. Jeho krásne umiestnenie, skvelá poloha a prvotriedne služby robia pobyt v tomto hoteli neobyčajne pôsobivým. Pre tých, ktorí majú príležitosť navštíviť Spojené arabské emiráty, hotel Emirates Palace by mal byť na zozname toho, čo zostane v pamäti na celý život.


Počasie Spojené arabské emiráty Emirates Palace


Spojené arabské emiráty sú známe svojou exotickou a zaujímavou krajinou. Nachádza sa tu množstvo symbolických stavieb, ktoré nie sú vidieť na žiadnom inom mieste na svete. Jedným z takýchto miest je Emirates Palace, ktorý sa nachádza v hlavnom meste Abu Dhabi.

Jeho budova bola postavená na bankách Perzského zálivu a s rozlohou takmer kilometra štvorcového je to jedna z najväčších a najluxusnejších hotelových budov na svete. Emirates Palace je však známy nielen pre svoju veľkosť ale aj pre jeho luxusné vybavenie.

Niektorí ho označujú za siedme nebo, a to v absolútnom zmysle slova. Hotel ponúka návštevníkom špičkové služby, vrátane možnosti jazdiť na slonoch, leteckého taxi alebo sa plaviť na jahte. Pri vstupe do paláca návštevník okamžite cíti nádheru a pôsobivosť miesta, na ktoré sa právem hrdí celá krajina.

Emirates Palace leží na pláži, čo znamená, že počasie je tu stále príjemné a spoľahlivé. Klima v tomto regióne je semiaridné a je charakteristické vysokými teplotami a nízkou vlhkosťou po väčšinu roka. V zime sa teploty pohybujú okolo 20 °C a v lete dosahujú až 40 °C.

Vzhľadom na svoju polohu v stredozemí, Spojené arabské emiráty nie sú príliš ovplyvnené sezónnymi búrkami, ktoré má naopak hájová oblasť Dubaja. To znamená, že kedykoľvek vám je v paláci príjemne, pretože teploty sa udržujú rovnomerne v priebehu celej kalendárnej sezóny.

Návšteva Emirates Palace je zážitkom, ktorý nesmiete vynechať, ak ste sa rozhodli navštíviť Spojené arabské emiráty. A keďže počasie v tomto regióne je prevažne priaznivé, máte istotu, že váš pobyt v paláci bude zážitkom na celý život.


Garancia najnižšej ceny

Hromada spokojných klientov

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Nájsť letenky