Nájdite letenky s najlepšou cenou

Singapur Universal Studios Singapore

Ubytovanie Singapur Universal Studios Singapore


Ak si plánujete návštevu Universal Studios v Singapure, či už z dôvodu zábavy, vzdelania alebo relaxácie, môžete vybrať z mnohých ubytovacích možností, ktoré sú k dispozícii v okolí. Toto veľké a zábavné miesto ponúka množstvo atrakcií, ako napríklad adrenalínové jazdy, zábavné aktivity pre deti a dospelých a prehliadky tematických parkov. Ak však hľadáte ubytovanie, ktoré je blízko Universal Studios Singapore, je tu niekoľko možností, ktoré by vám mohli vyhovovať.

Prvým a najlepším miestom na ubytovanie v Singapure, ak sa chcete dostať k Universal Studios, je Sentosa Island. Niekoľko hotelov sa nachádza v pohodlnej vzdialenosti od tematického parku, pričom sa môžete tiež tešiť z ďalších zábavných aktivít v okolí. Toto ostrovné miesto v Singapure ponúka množstvo možností stravovania, nákupov, plážových aktivít a ďalších turistických atrakcií.

Jeden z najlepších hotelov na Sentose je napríklad The Resort World Sentosa - Hard Rock Hotel Singapore. Tento luxusný hotel ponúka štýlové a moderné izby s výhľadom na oceán a južné pobrežie Singapuru. Zariadenia zahŕňajú spa, fitnescentrum, bazény a viac. Okrem toho môžete vybrať z niekoľkých reštaurácií a barov v rámci hotela, vrátane medzinárodnej kuchyne a tematických jedál.

Ďalšou možnosťou na Sentose je Hotel Michael, ktorý ponúka jedinečné umenie a dizajn v každej izbe. Hotové sú so slovným prihováraním, čím sa stávajú ďalším zážitkom pre návštevníkov. Hostia hotelu Michael môžu tiež využívať bazény a iné zariadenia vstupujúce do ich pobytu. Hotel Michael sa nachádza v blízkosti niekoľkých turistických atrakcií na Sentose, vrátane Adventure Cove Waterpark, S.E.A. Akvárium a ďalších.

Ak preferujete ubytovanie mimo Sentosy, môžete sa pozrieť na hotely v Queenstown, ako napríklad Ramada Singapore at Zhongshan Park. Toto ubytovanie sa nachádza približne 20-minútovou jazdou od Universal Studios. Má moderné a dobre zariadené izby, vynikajúce zariadenia vrátane fitnescentra a bazéna a výhodnú polohu na iné turistické destinácie v Singapure.

Inou možnosťou na ubytovanie v Singapure, ktorá sa nachádza v relatívne blízkej vzdialenosti od Universal Studios, je Carlton Hotel Singapore. Tento luxusný hotel sa nachádza priamo v centre mesta a je ďalej od Universal Studios asi 15 minút jazdy taxíkom. Carlton Hotel ponúka izby s moderným vybavením, spa, fitness centrum a ďalšie zariadenia, aby sa hostia mohli cítiť pohodlne a relaxovať po dlhom dni plnom zábavy.

Napokon, ak hľadáte útulnú a cenovo dostupnú voľbu, môžete si vybrať z hotelov v blízkosti mesta Jurong East v Singapure. Na prehliadku sa oplatí navštíviť tematický park, ako aj neďaleký Zoo Jurong Bird Park a Botanickú záhradu Singapur. Jednou z možností ubytovania v ​​Jurong East v Singapure je ibis Budget Singapore West Coast, ktorý ponúka jednoduché izby s potrebným vybavením a veľkou pomocou zariadením.

V podstate hocijaké miesto vo Singapure môže zabezpečiť pohodlný pobyt pre návštevníkov Universal Studios. Ako vidíte, môžete sa rozhodnúť pre luxusné hotely alebo cenovo dostupné možnosti, všetko záleží od toho, ako si chcete užiť svoj pobyt v Singapure. V každom prípade si zabezpečte ubytovanie s dostatočným zariadením, aby ste sa mohli rýchlo dostať do Universal Studios a okolo všetkých turistických destinácií, ktoré Singapur ponúka.


Počasie Singapur Universal Studios Singapore


Singapur je malý ostrovný štát na juhovýchode Ázie s tropickým podnebím. Počasie v Singapure sa líši iba málo a vlastne po celý rok je teplé a vlhké. Teploty sa pohybujú od 23 až do 33 stupňov Celzia. Vlhkosť je tiež vysoká a pohybuje sa okolo 80%.

Universal Studios Singapore sa nachádza v rezorte Sentosa Island a ponúka množstvo atrakcií a zábavy pre návštevníkov. Preto ak sa plánujete vybrať tam na návštevu, mali by ste zvážiť aj počasie, aby ste si užili maximum z vášho výletu.

Najlepší čas na návštevu Universal Studios Singapore je v období od februára do apríla a od augusta do októbra. Počas týchto mesiacov tam býva suchšie počasie a je menej pravdepodobné, že sa ocitnete v dážďoch. Aj keď, je dobré podotknúť, že aj počas týchto období môže pršať, preto je vždy dobré mať so sebou pršiplášť alebo sombrerou.

Ak sa rozhodnete navštíviť Universal Studios Singapore v období od mája do júla alebo v novembri a decembri, mali by ste sa pripraviť na obdobie dážďov. V týchto mesiacoch návštevníci môžu očakávať väčší počet dažďov, ktoré môžu trvať aj niekoľko dní. Aj keď, dažde nebývajú neustále a často sa striedajú s obdobiami slnečného počasia, preto by to nemalo predstavovať veľký problém.

Pri návšteve Universal Studios Singapore je potrebné zvážiť aj vízumové podmienky. Návštevníci z niektorých krajín potrebujú víza na vstup do Singapuru, preto by ste mali skontrolovať, či to platí aj pre vašu krajnu.

Bez ohľadu na počasie, návšteva Universal Studios Singapore je vždy perfektnou voľbou pre rodiny a skupiny priateľov, ktoré hľadajú zábavu a adrenalín. Preto si počasie nebudú môcť vychutnať, no zábavu určite áno.


Letenka Singapur Universal Studios Singapore


Ak hľadáte miesto, kde sa môžete zabaviť s rodinou alebo priateľmi, nemusíte hľadať ďaleko. Universal Studios Singapore v Singapure je jedným z najlepších miest, kde môžete tráviť čas a užiť si adrenalínové atrakcie a zážitky.

A teraz je tu aj veľká novinka – otvorili sa letenky priamo do Singapuru, čo znamená, že máte jedinečnú príležitosť prežiť nezabudnuteľný zážitok v Universal Studios.

V Universal Studios Singapore nájdete celkovo 24 jazdných atrakcií, rôzne zóny a oblasť so živými ukážkami. Neodolateľný kút pouličných tanierov, kde si môžete vychutnať tradičné ázijské jedlo, a nákupné oblasti, kde môžete nájsť najnovšie produkty od svetoznámych značiek, kompletnú atmosféru zábavy.

Pri vstupe vás privíta rôzne farebné a zábavné zóny. Medzi nimi nájdete Hollywood, Far Far Away, Madagascar, New York, The Lost World a Sci-Fi City. Každá zóna ponúka iné jazdné atrakcie, ktoré si môžete užiť.

V zóne Hollywood si môžete vychutnať jazdnú atrakciu „Pán presne v trenkách“ alebo v Ázijskej zóne „Dragon Challenge“.

Celkovo, všetky atrakcie ponúknu skvelé vzrušenie, ktoré ocenia nielen deti, ale aj dospelí. Takže, ak chcete stráviť unikátny čas v Universal Studios Singapore, neváhajte a využite priamo letenky do Singapuru a zažite nezabudnuteľný zážitok v Universal Studios Singapore!


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Universal Studios Singapore


Otázky a odpovede k Universal Studios Singapore v Singapure:

1. Kde sa nachádza Universal Studios Singapore?

Universal Studios Singapore sa nachádza v rámci komplexu Resort World Sentosa v blízkosti čínskej štvrte v Singapure.

2. Aké sú otváracie hodiny Universal Studios Singapore?

Universal Studios Singapore je otvorený denne od 10:00 do 18:00.

3. Ako sa dostanem do Universal Studios Singapore?

Najlepší spôsob, ako sa dostať do Universal Studios Singapore, je MRT, autobusom alebo taxíkom.

4. Musím si zakúpiť vstupenku vopred?

Odporúčame zakúpiť si vstupenky vopred, aby ste sa vyhli rade a získali len kratší čas čakania.

5. Aké atrakcie sú k dispozícii v Universal Studios Singapore?

Universal Studios Singapore ponúka mnoho atrakcií vrátane The Ultimate 3D Battle, Transformers: The Ride, Battlestar Galactica: Human a Cylon, Madagascar: A Crate Adventure a mnoho ďalších.

6. Môžem si zakúpiť jednu vstupenku na všetky atrakcie?

Nie, vstupenky sú rozdelené na jednotlivé atrakcie a zóny.

7. Aké sú ceny vstupeniek do Universal Studios Singapore?

Ceny vstupeniek sa líšia v závislosti od kategórie, veku a počtu osôb. Vstupenky sa môžu pohybovať od 79 SGD do 229 SGD.

8. Je potrebné si priniesť vlastnú stravu alebo je v parku možné si ju zakúpiť?

Park ponúka mnoho stravovacích zariadení a jedálenských miest, takže nie je potrebné si prinášať vlastnú stravu.

9. Môžem si zakúpiť suveníry v parku?

Áno, park ponúka mnoho miest pre nakupovanie suvenírov, darčekov a ďalších predmetov.

10. Je možné zúčastniť sa fotenie s postavami z Universal Studios?

Áno, park ponúka mnoho miest pre fotenie s postavami ako napríklad Minions, Transformers, Madagascar a mnoho ďalších.


Dovolenka Singapur Universal Studios Singapore


Universal Studios Singapore je zábavný park nachádzajúci sa na ostrove Sentosa, čo je malý ostrov vo východnej Ázii. Tento park patrí k najobľúbenejším turistickým destináciám a predovšetkým deti si tu prídu na svoje. V zábavnom parku nájdete šesť rozličných oblastí: Hollywood, New York, Sci-Fi City, Ancient Egypt, The Lost World a Far Far Away a samozrejme nechýba ani najnovší prírastok – oblasť Minion Park.

Cesta do Universal Studios Singapore má svoje čaro, hlavne ak sa dostanete do zábavného parku prostredníctvom trate Monorail Sentosa Express. Monorail má viacero zastávok na rôznych miestach ostrova Sentosa, pričom jazda z terminálu Sentosa Station trvá okolo desať minút. Po príchode na stanicu Universal Studios Singapore sa ocitnete v obrovskom priestore, kde na vás dýchne atmosféra obsadenia Hollywoodu.

Krátko po vstupe nájdete miesto, kde si môžete zakúpiť permanentky a vstupenky na než. Na miesto si samozrejme môžete priniesť aj svoju vlastnú občerstvenie bez nápojov, pretože v zábavnom parku sú vysoké ceny. Odporúčame vziať si so sebou vlastnú flašku na vodu, ktorú môžete dopĺňať na miestach, kde súje pitná voda zdarma.

Ak ste fanúšikom rýchlych atrakcií, určite vyskúšajte atrakcie ako Transformer 4D alebo duálni rollercoaster Battlestar Galactica. Ak dávate prednosť menej náhlym jazdám, môžete sa vybrať do oblasti Ancient Egypt a navštíviť Riders of the Lost Ark na strojoch, ktoré vás prenesú na púštnu krajinu a budete mať pocit, že sa tam skutočne nachádzate.

Pre milovníkov vlakového prepravného systému je tu aj parný vlak, ktorý vás prevezie cez celý park. Far Far Away je oblasť, určená fanúšikom Shreka a jeho priateľov, môžete sa tu tešiť na atrakcie ako Donkey Live, Shrek 4D a Puss in Boots.

Výlet do Universal Studios Singapore je určite hodný investície, v parku vás čakajú množstvo atrakcií, jedinečná atmosféra a neuveriteľné zážitky. Pamätajte si, že ak sa rozhodnete pre svoju návštevu stráviť tam celý deň, potrebujete pripraviť sa na množstvo chôdze a z rozhľadových plošín je nádherný výhľad na celý park. Singapur a Universal Studios Singapore sú bezpochyby nezabudnuteľnou dovolenkou pre každého milovníka adrenalínu, filmov a fantastických zážitkov.


Garancia najnižšej ceny

Hromada spokojných klientov

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Nájsť letenky