Nájdite letenky s najlepšou cenou

Singapur Singapore River Safari

Počasie Singapur Singapore River Safari


Singapur je známy ako jedno z najteplejších miest na svete, s konštantnými teplotami počas celého roka. Ak plánujete navštíviť miesto ako Singapore River Safari, je dôležité vedieť, čo očakávať, aby ste sa vedeli riadiť počasie počas svojej návštevy.

V Singapure sa celoročne teploty pohybujú okolo 30 °C (86°F) a sú sprevádzané vysokou vlhkosťou. Vzduch sa zdá byť ťažký a vlhký, čo môže mať vplyv na vašu pohodu a pohyb. Preto odporúčame, aby ste si na svoju návštevu obliekli ľahké, voľné a priedušné oblečenie a obuv.

V Singapure sa môžu vyskytnúť aj zrážky počas celého roka, najmä na Jarnej a na Jeseňnej sezóne, ktoré sa vyskytujú v období od marca do júna a od septembra do novembra. Napriek tomu sú tieto zrážky zvyčajne krátke a ničím neovplyvňujú váš pobyt.

Ak sa chystáte na Singapore River Safari, odporúčame vám navštíviť ju v raných ranných hodinách alebo neskoro popoludní, aby ste zažili chladnejšie počasie. Navyše budete mať viac času na pozorovanie divočiny a užívanie si krásnej scenérie okolo rieky.

V Singapore River Safari môžete tiež využiť klimatizované vnútorné priestory, ako sú napríklad múzeá, kaviarne a iné oblasti, kde si môžete oddýchnuť a užiť si zaujímavosti.

V záverečnej úvode, ak sa chystáte navštíviť Singapore River Safari, môžete sa pripraviť na vyššie teploty a vysokú vlhkosť. Odporúčame obliecť sa ľahko a voľne a nezabudnite na hydratáciu a používanie ochranného krému s UV ochranou. Nakoniec vám odporúčame prispôsobiť sa miestnej klíme a užiť si nádhernú scenériu okolo rieky, ktorá je jednou z najkrajších v Singapure.


Letenka Singapur Singapore River Safari


Singapur je známy svojimi modernými mrakodrapmi a nádhernými záhradami. Ak hľadáte niečo iné a chcete sa potešiť zaujímavým zážitkom, rozhodne by ste mali navštíviť River Safari.

River Safari je druhým najväčším zábavným parkom v Singapure po zábavnom parku Universal Studios. Jeho názov už naznačuje, že sa nachádza v úplne inom svete než ostatné parky a atrakcie. Zameriava sa na zachovanie a ochranu riečneho prostredia a všetkého, čo je s ním spojené. Nachádza sa na severozápade ostrova, v blízkosti slávnej ZOO, či mnohých iných turistických atrakcií.

Pri vstupe na River Safari dostanete pri vstupe do riečneho parku, kúpu lístka na plavbu. Hlavnou atrakciou riečneho parku je plavba, ktorá vás prevádza osem rôznymi krajinskými zónami, kde môžete vidieť celú radu zaujímavých zvierat. Ak sa chcete cítiť ešte viac ako súčasť tejto čarovnej zážitkovej atrakcie, môžete si zakúpiť VIP lístok, ktorý vám poskytne nezabudnuteľný zážitok po celom parku.

V parku si môžete všimnúť niekoľko teplých riečnych prostredí s tématickými expozíciami, kde môžete vidieť viac ako 5 000 rýb a 80 druhov rýb, sladkovodných krokodílov, malajských tapírov, gigantických rýb, rybárov, rýb, divokých vtákov a mnohých ďalších druhov zvierat.

Spoznať exotické krajiny cez krásne rieky, koruny stromov, rastlinstvo a živočíchy, to je presne to, čo je pre vás pripravené v Singapur River Safari. Navštívte park a užite si krásne scenérie, ktoré vás v jeho priestoroch čakajú. Určite nebudete sklamaní!


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Singapore River Safari


Otázky a odpovede týkajúce sa Singapur River Safari:

1) Aké sú prevádzkové hodiny River Safari v Singapure?
- Prevádzkové hodiny sú od 10:00 hod. do 19:00 hod. každý deň.

2) Ako sa môžem dostať do River Safari v Singapure?
- Najlepšou možnosťou je použiť MRT a vystúpiť na stanici "Ang Mo Kio" (North-South Line) a následne sa prejsť na autobusovú zastávku (53211 - Ang Mo Kio Int). Potom odtiaľ použijte autobusy 138, 855 alebo 980 k River Safari.

3) Kde môžem kúpiť vstupenky do River Safari?
- Vstupenky môžete zakúpiť online alebo na pokladniach vstupu.

4) Aké sú poplatky za vstup do River Safari?
- Adult: $32, Child: $22 (3-12 rokov), Senior Citizen: $ $15 (60 rokov a viac)

5) Ako dlho trvá návšteva River Safari?
- Návšteva River Safari trvá približne 2-3 hodiny.

6) Čo môžem vidieť v River Safari?
- V River Safari môžete vidieť množstvo zaujímavých zvierat vrátane slonových rýb, pand, orangutanov a samozrejme mnoho druhov rýb a iných zvierat z riek a riečnych ekosystémov.

7) Môžem v River Safari nakŕmiť zvieratá?
- Nie, na River Safari nie je umožnené nakŕmiť žiadne zvieratá s výnimkou rýb v nádrži, na ktoré sú určené dispenzéry.

8) Môžem si priniesť jedlo a pitie do River Safari?
- Áno, môžete si priniesť jedlo a pitie. V River Safari sú aj reštaurácie a stánky so stánkami s občerstvením, ktoré zákazníkom ponúkajú jedlo a napoje.

9) Môžem vstúpiť do River Safari so zvieratami?
- Nie, so zvieratami nie je do River Safari povolený vstup.

10) Potrebujem kúpiť si vstupenku dopredu?
- Nie, nemusíte si kúpiť vstupenku dopredu, ale môže sa stať, že priamo na mieste budú vstupenky už vyprodané, takže je lepšie si ich kúpiť dopredu, ak ste si istí termínom, kedy chcete River Safari navštíviť.


Ubytovanie Singapur Singapore River Safari


Singapur River Safari je exotickou dovolenkovou destináciou, ktorá ponúka jedinečné zážitky a neuveriteľnú prírodu. Ak sa rozhodnete pre návštevu Singapur River Safari, mali by ste si zabezpečiť ubytovanie, ktoré vám umožní vychutnať si tento zážitok v plnej miere.

V okolí Singapur River Safari sa nachádza veľké množstvo hotelov a ubytovaní, ktoré zaručujú pohodlný pobyt a relax. Vybrať si môžete hotel s výhľadom na rieku, ktorý vám umožní sledovať všetky exotické zvieratá, ktoré sa ešte pred pár rokmi v Singapure ani nevyskytovali.

Ak chcete ubytovanie s luxusom a elegantným dizajnom, môžete si vybrať z radu luxusných hotelov, ktoré ponúkajú exkluzívne obydlia a najmodernejšie služby. K dispozícii sú aj tie najjednoduchšie ubytovania, ktoré poskytujú príjemné prostredie, kde vám bude garantovaný komfort a pohodlie, ktorým si oddychnete po celodennom výlete v Singapur River Safari.

Najpopulárnejšie miesta ubytovania v okolí Singapur River Safari sú Jalan Besar a Bugis, ktoré ponúkajú široký výber možností. Ak máte radi miesto v centre diania, nechajte sa inšpirovať ubytovaním v prostredí v samotnom srdci Singapuru.

Pre tých, ktorí hľadajú niečo úplne odlišné, existuje aj možnosť ubytovania na lodi, ktorá sa nachádza v samotnom parku. Výhodou bývania na lodi je, že budete môcť sledovať zvieratá zblízka a v každej chvíli sa môžete ponoriť do tajomnej singapurskej krajiny.

Singapur River Safari je miesto, ktoré stojí za návštevu. Ak sa rozhodnete pre pobyt v okolí tohoto parku, máte zaručený výnimočný zážitok a ubytovanie, ktoré bude prispôsobené vašim potrebám. S takýmto ubytovaním budete mať prístup k všetkým zaujímavostiam a pamiatkam, ktoré Singapur ponúka. Určite sa oplatí si túto nevšednú destináciu vychutnať a zostať deň aj s nocou v jej blízkosti.


Dovolenka Singapur Singapore River Safari


Singapore River Safari – nádherná dovolenková destinácia pre milovníkov exotických zvierat

Singapore River Safari predstavuje jednu z najnavštevovanejších turistických atrakcií v Singapure. Tento jedinečný park ponúka návštevníkom z celého sveta neuveriteľný zážitok – prechádzku po rieke, ktorá je domovom nespočetného množstva zvierat a rastlín, ktoré si zamilujete.

Ak ste ako ja skutočným fanúšikom exotických zvierat, rozhodne by ste si nemali nechať ujsť túto nezabudnuteľnú skúsenosť. Naši cestovatelia dokážu potvrdiť, že tento park je jedným z najlepších miest na svete na to, aby ste mohli vidieť tak veľa exotických zvierat v ich prirodzenom prostredí.

Medzi najväčšie atrakcie tohto parku patria:

1. Divoká Amazonka
Táto atrakcia viedie návštevníkov cez rieku Amazonka na dvoch výletných loďkach. Návštevníci sa prepravujú v malých drevených člnkoch, ktoré sú poháňané elektrickým pohonem a prechádzajú cez džungľu plnú života. Po ceste môžete vidieť množstvo druhov exotických zvierat, ako napr. víly koaly, mazury, kapucínske opice, slonov chobotnice atď.

2. Panda Forest
Jednou z najväčších atrakcií je Panda Forest. V tento park sa dostanete cez zmenu do inej exotického sveta, kde nájdete obrovské, biele pandy. Táto atrakcia vás určite nadchne a vy si prídete na svoje. Okrem pandy tu nájdete aj iné zvieratá, ako napr. Gibon biely

3. Amazon River Quest
Ak by ste chceli vidieť rieku Amazonku v reálnom priestore, určite by ste mali vyskúšať Amazon River Quest. Táto atrakcia je naozaj jedinečná, pretože zabezpečuje pre návštevníkov krásny výhľad na tajomný podvodný svet rieky Amazonky.

4. Sledovanie divokého života
Ak sa radi pozorujete zvieratá a ich správanie, máte určite možnosť v Singapore River Safari. Stačí sa prejsť po celom parku a uvidíte pasúce sa zvieratá v prirodzenom prostredí.

5. Ďalšie atrakcie
K tomuto parku patrí aj množstvo ďalších atrakcií. Medzi nimi nájdete KidZania – interaktívnu hernú zónu pre deti, ktorá ich naučí základy rôznych profesioon. Reči majú o množstve rôznych profesii, poprípade o tom čo sa deje v divokej prírode.

Výlet do Singapore River Safari je pre každého milovníka exotických zvierat ideálnym miestom. Tento park ponúka možností, ktoré zvyčajne nevidíte v bežnom živote. Ak sa rozhodnete navštíviť Singapore River Safari, určite nezabudnite na fotoaparát, aby ste mohli zachytiť tie najkrajšie okamihy a zážitky.

Neexistuje žiadny lepší spôsob, ako tráviť svoj čas s rodinou alebo priateľmi v izolovanom svete exotických zvierat. Ak ste skutočným milovníkom prírody, určite by ste si mali nechať ujsť túto jedinečnú príležitosť. Singapur River Safari je miestom, ktoré si určite zamilujete a na ktoré budete spomínať ešte dlho po vašich prázdninách.


Garancia najnižšej ceny

Hromada spokojných klientov

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Nájsť letenky