Nájdite letenky s najlepšou cenou

Poľsko Gdynia

Ubytovanie Poľsko Gdynia


Gdynia je jedno z najväčších morských prístavov v Poľsku a známe turistické mesto na pobreží Baltského mora. Ak sa chystáte navštíviť Gdyniu, zvážte ubytovanie, ktoré ponúka širokú škálu možností pre turistov.

Pre tých, ktorí hľadajú lacné a jednoduché ubytovanie, existujú hostely a penzióny. Hostel Gdynia Centrum sa nachádza v blízkosti železničnej stanice a ponúka štyri až desať lôžok na izbe. Hostel mareBalticum je situovaný blízko pláže a ponúka ubytovanie pre jednotlivcov a skupiny. Ak hľadáte niečo súkromnejšie, pensión Straszyn poskytuje izby s vlastnou kúpeľňou a kuchyňou.

Pre tých, ktorí sa chcú ubytovať vo väčšom pohodlí, existujú aj hotely a apartmány. Hotel Courtyard Gdynia Waterfront sa nachádza priamo na nábreží a ponúka moderne zariadené izby a nadštandardné služby. Hotel Nadmorski sa nachádza v južnej časti mesta a ponúka kvalitné izby s výhľadom na mora. Ak hľadáte niečo viac súkromné, apartmány 4 Pory Roku ponúkajú plne zariadené apartmány s kuchyňou a balkónom s výhľadom na more.

Ak hľadáte ubytovanie pre celú rodinu, apartmány s kuchyňou a oddelenou spálňou môžu byť dobrým riešením. Apartmánowa Osada Morska sa nachádza v blízkosti pláže a ponúka moderné apartmány s výhľadom na more. Apartmány Baltic to You sú situované v centre mesta a ponúkajú veľké apartmány s kuchyňou a osobným prístupom k záhrade.

V Gdyni nájdete tiež veľa kempov a chatových osád pre tých, ktorí sa chcú ubytovať ešte bližšie k prírode. Kempy Camping 78 a Camping Admira sa nachádzajú priamo pri pláži a ponúkajú stany a chatky s jednoduchým vybavením. Chatová osada Chaber sa nachádza v lese a ponúka drevené chatky s kuchyňou a terasou. Kempingi Tropicana sa nachádza v blízkosti mestskej zahrady a ponúka stany, chatky aj karavany.

Navštíviť Gdyniu ponúka mnoho atrakcií, a preto je dôležité vybrať si správne ubytovanie. Nech už sa rozhodnete pre hostel, hotel alebo apartmán, Gdynia vám prinesie nezabudnuteľný zážitok a dovolenku na poľskom pobreží.


Najčastejšie otázky a odpovede Poľsko Gdynia


1. Ako sa z Gdynie dostanem do centra mesta?

Odpoveď: Z Gdynie sa do centra mesta môžete dostať vlakom, autobusom alebo taxíkom.

2. Ako je v Gdyni zabezpečená verejná doprava?

Odpoveď: V Gdyni je zabezpečená dobrá a spoľahlivá verejná doprava. K dispozícii sú autobusy, vlaky a trolejbusy.

3. Ktoré turistické atrakcie by som si nemal/a nechať ujsť v Gdyni?

Odpoveď: V Gdyni sa nachádza množstvo turistických atrakcií, ako napríklad námestie Kościuszka, centrum mesta s pamätníkom Obrońców Wybrzeża, múzeum vlna a mnoho ďalších.

4. Kde sa dá dobre zjesť v Gdyni?

Odpoveď: V Gdyni je množstvo miest, kde sa dá dobre zjesť. Od malých bistro po luxusné reštaurácie. Odporúčame vyskúšať tradičné poľské jedlá ale aj miestne ryby.

5. Ktorý je najlepší spôsob, ako sa z Gdynie dostať do iných miest v Poľsku?

Odpoveď: Z Gdynie sa dá dostať do iných miest v Poľsku vlakom, autobusom alebo taxíkom. Dobre prepojenie poľskej infraštruktúry vám umožní jednoduchý prechod medzi miestami.

6. Aké sú možnosti ubytovania v Gdyni?

Odpoveď: V Gdyni nájdete množstvo rôznych ubytovacích možností - od luxusných hotelov po lacnejšie možnosti ako sú apartmány, hostel či penzióny.

7. Kedy je najlepší čas na návštevu Gdynie?

Odpoveď: V Gdynie sa najviac turistov nachádza počas leta, kedy sa tu organizujú rôzne festivaly a podujatia. Avšak, rok sa tu dá nájsť krásne a vhodné aktivity pre rôzne obdobia ako napríklad zimné mesiace.

8. Prevádzajú sa v Gdyni výlety loďou?

Odpoveď: Áno, v Gdyni sa dajú organizovať výlety loďou, ktoré vás zavedú do rôznych miest v okolí, ktoré sú krajší z pohľadu z vody, ako sú príkladom bod Santorini.

9. Kde sa dajú zakúpiť vstupenky na podujatia v Gdyni?

Odpoveď: Vstupenky na podujatia v Gdyni sa dajú zakúpiť online alebo na mieste v miestnych pokladniach výstavných a kongresových centier, na letisku ale aj vo vybraných reštauráciách či hoteloch.

10. Ako sa dajú kupovať vstupenky na verejnú dopravu v Gdyni?

Odpoveď: V Gdyni sa dajú kupovať vstupenky na verejnú dopravu v pokladniach zastávok, ale aj v predajniach v blízkosti zastávok. V prípade, že si kúpite jazdenku online, je potrebné si ju vybrať na termináloch pomocou karty.


Dovolenka Poľsko Gdynia


Dovolenka v meste Gdynia v Poľsku je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu krásnych pláží, kultúry a histórie. Toto prímorské mesto ponúka niekoľko jedinečných zážitkov pre svojich návštevníkov.

Gdynia je moderné prímorské mesto, ktoré sa nachádza na severe Poľska. Mesto bolo vystavané v začiatkoch 20. storočia a je jedným z najdôležitejších prístavov v Poľsku. Gdynia bola vybudovaná na mieste, kde sa dříve nachádzalo malé rybárske prístavisko, a dnes má obrovské moderné prístavné plochy.

Pláže sú jednou z veľkých príťažlivostí v Gdyni. Veľa turistov sa sem vyberie na slnečné dni a večerné prechádzky po pobreží. Jednou z najznámejších pláží je Sopot, ktorá je známa svojimi písčitými plážami a vodnými športami. Okrem Sopotu tu nájdete aj ďalšie pláže v meste Gdynia.

Ak sa chceš vrátiť do histórie, môžeš navštíviť Gdynské múzeum, ktoré sa nachádza v centre mesta. To je jedno z najzaujímavejších múzeí histórie mesta a regionu. Pre milovníkov divadla a kultúry tu sú rôzne umelecké akcie. Jedným z najklasickejších miest je gdecynské morské divadlo.

Okolo Gdynie je mnoho krásnych miest. Ak máš radi pokoj, môžeš navštíviť okolité prímorské dediny, kde môžeš relaxovať a užívať si prírodu. Okolité mesta ako Gdaňsk a Sopot sú známe svojimi historickými pamiatkami a centrami, hlavne v starom meste. V Sopote tu je aj najdlhšia drevom pokrytá molo v Európe.

Ak chceš vidieť niečo nevšedné, navštív ktorú z najznámejšiu hradu v Poľsku, hrad Malbork. Nachádza sa v oblasti Malborku a dokonale zobrazuje hrad, ktorý sa datuje až do 13. storočia.

Dovolenka v meste Gdynia je úžasnou skúsenosťou. Od krásnych pláží a umeleckých diel až po históriu a kultúru mesta. Gdynia ponúka mnoho skvelých aktivít a zážitkov pre všetky typy cestovateľov. Ak sa chceš zbližovať s históriou Poľska a užívať si dovolenku na pláži s krásnym prímorským pohľadom, Gdynia je to správne miesto pre teba na návštevu.


Letenka Poľsko Gdynia


Letenky do Gdynie – tajomného mesta na pobreží Baltského mora

Krásne pláže Baltského mora, tajomné uličky a pamiatky z minulosti čakajú v meste Gdynia. Toto mesto je jedným z najväčších prístavov v Poľsku a jeho prímorská poloha ponúka krásny pohľad na more. Väčšina turistov si nevyberá Gdyniu ako svoju cestovateľskú destináciu, ale to je veľká chyba. Ak chcete spoznať autentické Poľsko, Gdynia je ideálnym miestom.

Letenky do Gdynie nie sú drahé a ak sa chcete kúpať v Baltskom mori, toto mesto je dokonalou voľbou. Letenky sú obvykle k dispozícii po celý rok, takže si môžete zvoliť termín, ktorý vám vyhovuje najlepšie. Cesta do Gdynie samotnej trvá len niekoľko hodín z veľkých európskych miest ako je Londýn, Berlín alebo Varšava, takže je to perfektná destinácia pre pohodlnú dovolenku.

Gdynia je najmä známa svojou morskou atmosférou. Preto by ste nemali vynechať návštevu prístavu. Svojou polohou pri Baltskom mori, Gdynia má obrovský prístav, ktorý je neustále plný lodí a turistov. Prechádzky po prístave sú skvelým spôsobom, ako si vychutnať možno najdôležitejšiu časť mesta.

Okrem toho, mesto Gdynia má bohatú históriu a kultúru, ktorú stoja za to spoznať. Najlepšie miesto na to je Gdynské múzeum. Nachádza sa v centre mesta a ponúka návštevníkom možnosť objaviť históriu mesta od jeho vzniku až po súčasnosť. Nezabudnite si tiež pozrieť námestie Kościuszka, ktoré je volané „srdce Gdynie“. Toto námestie je obklopené krásnymi historickými budovami a návštevníci tu môžu cítiť autentickú atmosféru mesta.

V Gdynii sú tiež krásne pláže, ktoré sa považujú za niektoré z najčistejších na celom Baltskom mori. Môžete si tu vychutnať krásny výhľad na more a bohatú plážovú atmosféru. Prechádzky okolo Gdynského prístavu sú ďalšou skvelou aktivitou pre tých, ktorí sa radi túlajú po nábrežiach.

Ako môžete vidieť, Gdynia má veľa zaujímavých vecí, ktoré treba vidieť a zažiť. Ľahko a rýchlo sa tam dostanete a určite bude vašou nezabudnuteľnou cestovateľskou destináciou. Preto neváhajte a rezervujte si letenku do tohto krásneho mesta hneď teraz – veľa šťastia a nezabudnuteľné zážitky v Gdyni!


Počasie Poľsko Gdynia


Počasie v meste Gdynia, ktoré sa nachádza na severe Poľska, je ovplyvňované rôznymi faktormi, vrátane teploty, zrážok a vetra.

V lete sa teploty v Gdyni pohybujú okolo 20 až 25 stupňov Celzia a v zime klesajú pod nulu. V januári v priemere dosahujú teploty okolo -2 stupne Celzia, zatiaľ čo v júli dosahujú priemernú teplotu okolo 20 stupňov Celzia.

Zrážky v Gdyni sa vyskytujú najmä počas jarných a letných mesiacov, kedy prichádzajú silné búrky a príležitostné zrážky. V zime môžu byť zrážky menšie alebo v podobe snehu.

Veterné podmienky v Gdyni sú taktiež významné, pretože mesto sa nachádza na pobreží Baltského mora. Zvyčajne fúka severozápadný alebo juhozápadný vietor a rýchlosť vetra sa môže pohybovať od 10 do 15 km/h, pričom v období búrok môže dosiahnuť rýchlosť až 50 km/h.

Všeobecne povedané, počasie v Gdyni je typické pre oblasť pobrežia Baltského mora a môže sa rýchlo meniť. Pre turistov, ktorí navštívia toto mesto, je dôležité sa pripraviť na rôzne počasie, a to aj v letných mesiacoch, keď by sa zdalo, že pravdepodobnosť zlých podmienok pre turistiku je menšia. V každom prípade je Gdynia krásnym miestom plným atrakcií pre turistov, ktorí radi objavujú históriu, kultúru a krásu Poľska.


Garancia najnižšej ceny

Hromada spokojných klientov

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Nájsť letenky