Nájdite letenky s najlepšou cenou

Jamajka Port Antonio

Letenka Jamajka Port Antonio


Jamajka je jednou z najpopulárnejších turistických destinácií v Karibiku a s jej exotickými plážami, tichými lagúnami a jedinečnou reggae kultúrou je zdrojom neuveriteľného dobrodružstva pre cestovateľov.

Medzi najkrajšie miesta na Jamajke patrí pravdepodobne malé prístavné mesto Port Antonio, ktoré sa nachádza na severovýchodnom pobreží. Toto miesto je pre návštevníkov neuveriteľne lákavé pre svoju nezničenú prírodu, džungle a tropické lesy, ktoré sa tiahnu až k obrovským kaskádam. Mesto samotné je známe pre svoje historické stavby a pamätihodnosti, a s najrozmanitejšou i nakoniec najkrajšou scenériou v celom Karibiku.

Pokiaľ sa chystáte navštíviť Port Antonio, potrebujete zájsť na webovú stránku vašej obľúbenej leteckej spoločnosti a zistiť, ako rýchlo sa lúčite s peniazmi alebo ako rýchlo sa môžete dostať do tohto miesta. Letenky sa často v období letných prázdnin a počas zimy vykupujú rýchlo, takže by ste mali zabezpečiť svoje letenky čo najskôr.

Pre návštevníkov je Port Antonio okázalý a elegantný, takže pripravte svoje plavky, slnečné okuliare a niekoľko slnečných tiel. Port Antonio je mixom rôznych kultúr a krajín, takže by ste mali byť pripravení na niečo iné a neobvyklé, ako ste zvyknutí zo svojho domova.

Ak sa chystáte na Jamajku, dajte si Pozor na kde a ako sa pohybujete, alebo ako by sa dalo povedať, že je najlepšie si vypožičať auto a užiť si tú krajinu naplno. Toto miesto si priamo žiada aby si to urobil.

Celkové náklady na cestu do Port Antonia môžu byť dosť vysoké, ale určite sa staviať oplatí. S radicálne kontrastnou krajinou, priateľskými ľuďmi a jedinečnými miestami je Port Antonio bezkonkurenčne najkrajším miestom na Jamajke, ktoré musíte navštíviť.
Odporúčam teda kúpiť letenku Jamajka Port Antonio, pretože toto miesto vám spríjemní každú jednu chvíľu.


Ubytovanie Jamajka Port Antonio


Jamaica je ostrov plný krásnych pláží, horúceho slnka, dychberúcej prírody a šťavnatých tropických plodov. Ak sa chystáte na dovolenku do Jamaiky, zvoliť si Port Antonio ako svoje ubytovanie je veľmi dobrý nápad.

Port Antonio je mestečko na severovýchodnom pobreží Jamajky. Miesto je obklopené zelenými vrchmi a ponúka návštevníkom výborné možnosti na relaxáciu a oddych.

Prečo by ste si mali vybrať Port Antonio? Keďže sa nejedná o turisticky preplnenú lokalitu ako napríklad Montego Bay alebo Ocho Rios, máte viac priestoru na relax a prežitie skutočne autentického jamajského zážitku.

Aký typ ubytovania v Port Antonio môžete očakávať? Treba povedať, že výber ubytovacích možnosti nie je tak veľký ako v iných turistických lokalitách. Ale napriek tomu, je tam dostatok rôznych možností od hotela, rezortu až po hostely.

Ak si chcete dopriať luxusné ubytovanie, tradičný jamajský štýl nájdete v Hotelu Jamaica Palace. Tento hotel sa nachádza v malebnom prostredí, má vlastné pláže, bazény, záhrady s palmenami a nádherný panoramatický výhľad na Karibské more.

Pre tých, ktorí nechcú príliš strácať peniaze za ubytovanie, sú tu hostely ako napríklad Polish Princess Guest House alebo Trident Hotel. Tieto ubytovania sú prevažne pre zariadenia za prijateľnú cenu.

Port Antonio ponúka aj ubytovanie v nádherných apartmánoch s výhľadom na more. Tieto apartmány sa nachádzajú priamo na pláži, kde sú vedľa seba portály z bieleho kameňa a dobre upravené trávniky s palmami.

Na záver, ak hľadáte autentický jamajský zážitok na dovolenke, potom by ste mali zvážiť Port Antonio ako svoje ubytovanie. Výhody nájdete v prírodných krásach, plážach, kultúre a tradičnej jamajskej kuchyni. Port Antonio je miesto, kde si dokážete užiť dovolenku tak ako vskutku by mala byť.


Počasie Jamajka Port Antonio


Port Antonio je malé mestečko na severovýchodnom pobreží Jamajky, ktoré je známe svojimi krásnymi plážami, malebnými zátokami a tropickou prírodou. Ako všade na Jamajke, aj v Port Antoniu počasie je zväčša teplé a vlhké po celý rok. Najlepší čas na návštevu tohto miesta je v období medzi decembrom a aprílom, kedy panuje tam sušší a príjemnejší podnebie.

Počasie v Port Antoniu býva v zime menej vlhké, čím sa zvyšuje jeho príjemnosť. Teplota v tomto období sa pohybuje okolo 28°C počas dňa a okolo 20°C v noci a oddeľuje jar a leto od zimy po obdobie mierneho a suššieho podnebia. V lete je však počasie oveľa vlhkejšie s teplotou, ktorá sa väčšinou pohybuje okolo 32°C počas dňa a okolo 24°C v noci. Vlhosť vzduchu v lete môže byť až 90 %.

Vlhkosť vzduchu spôsobuje to, že sa v Port Antoniu objavujú pravidelné dažde po celý rok. Najväčšie množstvo zrážok však padne v období medzi májom a novembrom, kedy sa vyskytujú príležitostné hurikány a občasne sa vyskytujú silné búrky. Toto obdobie je slabšie na turistov, ktorí si radšej vyberajú návštevu cez zimu.

Pokiaľ ide o návštevu Port Antonia, treba si byť vedomý toho, že tropické počasie je nepredvídateľné a môže sa meniť počas dňa. K dispozícii by mali byť vám vhodné oblečenie a zariadenia proti dažďu a vybavenie proti slnečnému žiareniu. To vám umožní, aby ste si mohli vychutnať tieto krásne pláže a tropické pralesy bez obmedzení.

Celkovo môžeme povedať, že Port Antonio ponúka návštevníkom slnečné a teplé počasie po väčšinu roka, s občasnými dažďami a s počasím, ktoré sa môže meniť počas dňa. No napriek tomu je toto miesto nezabudnuteľným miestom pre dovoleniu, kde si môžete užiť krásne tropické scenérie, vodu a slnko, a zároveň sa zároveň odreagovať a zrelaxovať od všetkého.


Najčastejšie otázky a odpovede Jamajka Port Antonio


1. Aké je počasie v Port Antonio?
- Počasie v Port Antonio sa pohybuje medzi 25 a 32 stupňami Celzia, s pravidelnými dažďami.

2. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať do Port Antonio?
- Nejlepší způsob, jak se dostat do Port Antonio, je letecky přistát na letišti Ian Fleming International Airport, nebo doletět přes Kingston, následně využít osobní dopravu.

3. Ktoré miesta sa oplatí vidieť v Port Antonio?
- V Port Antonio sa oplatí vidieť Reich Falls, Boston Bamboo Rafting, Reach Falls, Blue Lagoon, Frenchman’s Cove a Trident Castle.

4. Je v Port Antonio bezpečno?
- Port Antonio má pomerne nízku kriminalitu, ale ako všade na svete, aj tu treba byť opatrný, hlavne v noci a v miestach, kde je málo ľudí.

5. Čo je typické jedlo v Port Antonio?
- V Port Antonio sa najčastejšie podávajú ryby a morské plody, ako je napríklad kobylka, akľa, krevety, ale aj tradičné jedlá ako je jerk chicken.

6. Aké sú ceny v Port Antonio?
- Ceny v Port Antonio sú nižšie ako v iných turistických oblastiach, ale závisia od miesta ubytovania a stravovania.

7. Môžem sa dohovoriť po anglicky?
- Áno, angličtina je oficiálnym jazykom v Port Antonio a je používaná v bežných situáciách.

8. V Port Antonio treba používať doláre?
- Áno, v Port Antonio sa platí v jamajských dolároch, ale v turisticky frekventovaných oblastiach je možné platiť aj v amerických dolároch.


Dovolenka Jamajka Port Antonio


Jamajka je krajina s umelcom, nádhernými plážami a tropickým podnebím. Ak sa plánujete vydať na dovolenku v Jamajke, jedno z miest, ktoré by ste mali navštíviť, je Port Antonio.

Port Antonio sa nachádza na severovýchode Jamajky. Je to malé mesto s menej ako 15 000 obyvateľmi. Aj napriek tomu, že toto miesto nie je také navštevované ako iné miesta na Jamajke, ponúka veľa aktivít a zážitkov.

Pláže v Port Antonio

Port Antonio má niekoľko nádherných pláží, ktoré si môžete užiť počas svojho pobytu. Pláž Frenchman's Cove býva často považovaná za jednu z najkrajších pláží na Jamajke. Je obklopená krásnymi stromami a farebnými kvetmi. Ďalšie populárne pláže sú Winnifred Beach a Boston Bay.

Džungle a rieky v okolí Port Antonio

Okolie mesta Port Antonio je neskutočne exotické. Ak sa radi túlate džunglou a prechádzate sa lesom, niektoré z najkrajších letných miest na Jamajke sa nachádzajú v tejto oblasti. Okrem toho, v okolí nájdete aj neškodné rieky, ktoré sa dajú preplávať na kajakoch.

Blue Lagoon

Milovníci filmu určite poznajú film The Blue Lagoon, ktorý bol natočený na Jamajke v roku 1980. Spraviť si návštevu miesta, kde bol film natáčaný, je veľmi populárnou aktivitou medzi turistami. Vyberte sa na lode do chráneného zálivu, kde môžete vidieť niekoľko druhov rýb, delfínov a možno dokonca aj korytnačky.

Ľudia a kultúra

Jamajka je známa svojim rýchlým tancovaniu, výstatečnou kuchyňou a priateľskými ľuďmi. V Port Antonio si môžete niekoľko krát počas dovolenky vychutnať podujatia, ktoré sa konajú po celom meste. Nezabudnite skúsiť miestne jedlá, napríklad jerk chicken alebo akékoľvek jedlo z rúry.

Návšteva mesta Port Antonio na Jamajke je zárukou nezabudnuteľnej dovolenky na Karibských ostrovoch. Ponúkne vám odpočinok na nádherných plážach, prekrásne výhľady na okolitú krajinu, nádherné kluby a samozrejme miestnu kultúru. Toto miesto vás určite zaujme a poskytne krásnu dovolenkovú destináciu pre vašu rodinu a priateľov.


Garancia najnižšej ceny

Hromada spokojných klientov

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Nájsť letenky