Nájdite letenky s najlepšou cenou

Holandsko Keukenhof

Počasie Holandsko Keukenhof


Holandsko Keukenhof, tiež nazývaný ako „Záhrada Európy“, je jedným z najkrajších miest v Európe na sledovanie jarného kvitnutia. Nachádza sa v mestečku Lisse, ktoré sa nachádza v provincii Južné Holandsko. Táto oblasť je známa svojimi farebnými poliami tulipánov, krokusov a hyacintov, ktoré každú jar privádzajú krajino do života.

Keukenhof je siedmeho roku v reťazi najnavštevovanejších turistických atrakcií v Holandsku, s priemernou návštevnosťou vyše milión návštevníkov za sezónu. Nachádza sa na ploche 32 hektárov a obsahuje viac ako 7 miliónov kvetov. V tomto roku bude Keukenhof sprístupnený návštevníkom od 20. marca do 9. mája.

Na začiatku jarného obdobia sa nálada v tomto okolí premení na úplne inú. Keď sa kvety začnú objavovať, celá oblasť sa premení na jedno z najkrajších miest na svete. Prechádzky okolo farebných polí sa stávajú stálym zážitkom. Návštevníci môžu vidieť tulipány, hyacinty, narcisy, a krokusy v plnom kvete a pobaviť sa vzácnou krásou krajiny.

Okrem prehliadky kvetov majú návštevníci možnosť preskúmať množstvo iných zaujímavých atrakcií. Medzi tie patrí výstava umenia, kde návštevníci môžu vidieť výtvory z drevoviny, keramiky a skla. Pre deti je tu zábavný park Pluktuin, kde môžu zoznámiť s vegetačným živelom blízkej prírody. Ďalšou atrakciou je výstava kvetinových korzov, kde sú vonkajšie floristické diela vystavené na lodiach.

Tí, ktorí hľadajú niečo ešte špeciálnejšie, môžu sa zúčastniť ranných prehliadok, kde sa môžu prechádzať po záhrade v čase, keď sa tam nikto iný nenachádza. Ranné prehliadky sú obľúbené predovšetkým u fotografov a záujemcov o vidieť kvety v ich najkrajšej podobe.

Cestovanie do Keukenhofu by malo byť príjemným zážitkom bez obzvláštnych obmedzení. Avšak, návštevníci by si mali pamätať na to, že počas pandémie Covid-19 budú platné prísne hygienické opatrenia. Počas návštevy záhrady by sa malo dodržiavať rozostupy, používať rúška, a dezinfikovať si ruky.

Holandsko Keukenhof je miestom, kde sa môžete vždy tešiť na zážitok, ktorý sa naozaj neopakuje. Je to krásna príležitosť, kedy sa môžete zúčastniť oslavy jari a sledovať, ako príroda prebúdza k životu. Tak prečo si neprohlásiť pekný výlet a podať sa do srdca oblasti Hollandske Keukenhof.


Dovolenka Holandsko Keukenhof


Možno si ešte nepočul o Keukenhof, ale táto rozprávková záhrada v Holandsku môže byť tvojím ďalším cieľom na dovolenke. Nachádza sa blízko mesta Lisse, asi 30 km južne od Amsterodamu a otvára sa každoročne na obdobie od marca do maja.

Keukenhof je obrovská záhrada s viac ako sedem miliónmi kvetov, kde môžeš stráviť celý deň prechádzaním po prekrásnych cestičkách medzi rôznymi druhmi kvetov a rastlín. Letné mesiace sú časom, kedy Keukenhof ukazuje celú svoju krásu, keď tisíce tulipánov, hyacintov, narcisov, rôzne druhy ruží a mnoho ďalších kvetov kvitnú v plnej kráse. Je to miesto, ktoré si nemôžeš nechať ujsť, ak máš radi kvety a záhrady.

Okrem nekonečných záhonov s kvetmi, nájdeš tu aj rôzne iné atrakcie. Môžeš absolvovať prehliadku lodou, vidieť kytice a kvetinové aranžmány v rôznych oblastiach záhrady a aspoň na chvíľu sa stať holkým stvorom a prejsť sa na bicykli parkom. Taktiež budeš môcť objavovať rôzne umelecké diela a dekorácie, ktoré sú rozmiestnené v celej záhrade, a nájsť tie najzaujímavejšie miesta na fotenie.

Vstupné lístky na Keukenhof sa líšia v závislosti od dĺžky pobytu a veku návštevníkov, ale je dobré si ich zakúpiť vopred, pretože sa môžu v najrušnejších mesiacoch vypredať.

Napriek tomu, že Keukenhof je samostatne stojacou atrakciou, môžeš ho spojiť aj s návštevou okolitých miest ako Amsterdam alebo Haarlem, ktoré sú obohatené o svoju vlastnú kultúru, históriu a architektúru.

Výlet do Keukenhof ti umožní zažiť neskutočný zážitok a obdivovať krásu a pestrosť holandskej prírody. Táto jedinečná záhrada je určite stvorená pre každého, kto má radi kvety a miluje prírodu.


Ubytovanie Holandsko Keukenhof


Holandsko je známe svojimi nádhernými kvetinovými poliami a každý rok sa tisíce turistov z celého sveta sústreďujú na jednom mieste - Keukenhof. Tento úžasný park je považovaný za najkrajší kvetinový park na svete a je to skutočne miesto, ktoré si nesmiete nechať ujsť.

Keukenhof sa nachádza len niekoľko kilometrov od Amsterdamu a každý rok priláka viac ako milión návštevníkov. Tento 32-hektárový park ponúka neuveriteľné množstvo kvetov, kvetinových kompozícií a kaskádovitých nádrží plných kontrastných kvetových farieb. Ak hľadáte najlepší čas na návštevu, určite sa vyberte v období medzi polovicou marca a koncom mája, kedy sa park naplní všetkými možnými farbami kvetov a vonných záhrad.

Ako však nájsť ubytovanie na návštevu Keukenhof? Existuje niekoľko možností, ktoré vám pomôžu získať skvelé miesto na pobyt.

1. Holandské hotely

V Holandsku nájdete množstvo hotelov, ktoré ponúkajú vynikajúce ubytovanie pre turistov, vrátane tých, ktorí sa chystajú navštíviť Keukenhof. Môžete si rezervovať miesto v stanici v blízkosti parku alebo skôr sa konečná stanica líši. Pozrite sa, čo vám zodpovedá najviac.

2. Airbnb

Ak hľadáte príležitosť stráviť noc v pokojnejšom a priateľskejšom prostredí, môžete vyskúšať Airbnb. V holandských mestách blízkych Keukenhof sa nájdu priateľské ľudia s peknými miestami na ubytovanie, mnoho ľudí tam ponúka izby, byty alebo domy na prenájom. Máte tak možnosť sa cítiť skutočne ako doma a zažiť skutočný holandský život.

3. Kempy

Ak uprednostňujete pobyt v kempe alebo karavane, Holandsko poskytuje množstvo miest kde môžete nájsť ubytovanie v blízkosti Keukenhofu. V holandských kempoch sa môžete tešiť z pohodlia, ktoré poskytuje nadštandardné ubytovanie v prírode.

Holandsko a Keukenhof sú skutočne nádhernými miestami na návštevu. Využite ďalej uvedené informácie na nájdenie najlepšieho miesta na pobyt počas vášho pobytu v tejto krásnej krajine. Pre turistov s neobmedzenou fantáziou a zmyslom pre krásu, bude Keukenhof a okolité mestá rozhodne jedným z najkrajších rokmi ich života.


Najčastejšie otázky a odpovede Holandsko Keukenhof


Otázky:
1. Kedy je najlepší čas na návštevu Keukenhofu?
2. Aké sú vstupné poplatky do Keukenhofu?
3. Koľko času je potrebné stráviť v Keukenhofu?
4. Je potrebné vopred rezervovať vstupenky do Keukenhofu?
5. Ako sa dostať do Keukenhofu z Amsterodamu?
6. Dá sa vstup do Keukenhofu zakúpiť aj v miestnosti?
7. Aké sú obvyklé otváracie hodiny Keukenhofu?
8. Sú v Keukenhofu k dispozícii zariadenia na zapůjčení?
9. Aké sú atrakcie v Keukenhofu pre deti?
10. Môže sa v Keukenhofu sám môže ísť so psom?

Odpovede:
1. Najlepší čas na návštevu Keukenhofu je medzi koncom marca a koncom mája, keď kvitnú tulipány a iné cibuľoviny.
2. Vstupné poplatky sa líšia v závislosti od veku návštevníka a typu vstupenky. Dospelí vstupné stoji €19, deti a seniori majú zľavy.
3. Na návštevu Keukenhofu by ste mali mať najmenej 2-3 hodiny.
4. Nie je potrebné vopred rezervovať vstupenky, ale je to odporúčané, pretože v hlavnej sezóne môže byť veľa ľudí.
5. Z Amsterodamu sa do Keukenhofu dostanete autobusom, autom, motorkou či bicyklom.
6. Vstupy na mieste sú k dispozícii, ale môžu byť v určitých dňoch obmedzené.
7. Obvyklé otváracie hodiny Keukenhofu sú 8:00-19:30 v období otvorenia (koniec marca - polovica mája).
8. Áno, v Keukenhofe sú k dispozícii zariadenia na zapůjčení, ako napríklad kočíky, elektrické vozíky a bicykle.
9. V Keukenhofe je mnoho atrakcií pre deti, ako napríklad hľadanie tulipánov, detské ihrisko, mini zoo.
10. Psy vstup do Keukenhofu nie sú povolené.


Letenka Holandsko Keukenhof


Holandsko je známe pre svoje krásne kvety a Keukenhof je jedným z najkrajších miest v krajine, kde sa môžu návštevníci obdivovať tulipány, hyacinty, narcisy a ďalšie krásne kvety. Pre tých, ktorí hľadajú skutočný zážitok, letenka na Keukenhof je zaiste tou správnou voľbou.

Keukenhof sa nachádza v oblasti Lisse, ktorá sa nachádza približne 30 kilometrov juhozápadne od Amsterodamu. Toto miesto je otvorené pre verejnosť každý rok od polovice marca do polovice mája a návštevníci si môžu obdivovať viac ako 7 miliónov kvetov. Okrem kvetov, návštevníci si môžu užiť aj množstvo zábavných a vzdelávacích aktivít pre celú rodinu.

Výlet na Keukenhof môže byť zahrnutý do vášho plánu návštevy Holandska alebo môžete využiť priame lety z mesta do Amsterodamu, kde si môžete požičať auto alebo využiť verejnú dopravu. Letenky do Holandska sú k dispozícii od mnohých leteckých spoločností a pre návštevníkov môže byť najlepšou voľbou priame lety do Amsterodamu.

Keukenhof ponúka rôzne druhy leteniek pre návštevníkov, vrátane základnej vstupenky, ktorá vám umožní vychutnať si kvety a prírodu v parku. Tí, ktorí chcú mať prístup k viac zábavným aktivitám a prístup k rôznym záhradám, môžu využiť tematickú letenku.

Pre návštevníkov, ktorí navštívia Keukenhof, existuje množstvo mimoriadnych zážitkov ponúkaných parkom. Okrem kvetov si môžu návštevníci pozrieť rôzne exhibície, ako napríklad Flower Parade a FloraHolland, ktoré predvádzajú najkrajšie a najzvláštnejšie kvety Holandska.

Celkové náklady na letenky do Holandska a návštevu Keukenhof sa budú líšiť v závislosti od vašich plánov a požiadaviek. Je však dôležité podotknúť, že návšteva Keukenhof je skutočne zážitkom celého života, ktorý stojí za to zažiť. Ak si teda plánujete dovolenku v Holandsku a chcete si užiť krásy kvetinovej sezóny, neváhajte a získajte svoje letenky na Keukenhof čo najskôr.


Garancia najnižšej ceny

Hromada spokojných klientov

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Nájsť letenky