Nájdite letenky s najlepšou cenou

Gruzínsko Batumi Boulevard

Dovolenka Gruzínsko Batumi Boulevard


Gruzínsko je jednou z najkrajších krajín na svete, plnou krásnych prírodných scenérií, majestátnych hôr a z hypnotizujúceho pohľadu na Čierne more. Keďže v strednej Európe je nasledovaný letný čas, ideálnou dovolenkovou destináciou pre mnohých turistov je miesto ako Batumi Boulevard v Gruzínsku.

Batumi Boulevard sa nachádza v provincii Ajaría v Gruzínsku. Toto miesto je najkrajšou časťou Batumi, najväčšieho mesta v oblasti Ajária. Boulevard sa rozprestiera pozdĺž pobrežia Čierneho mora a je známy pre svojou krásnou architektúrou, zeleňou a piesočnatými plážami. Turistická atrakcia ponúka množstvo aktivít, ktoré by mohli trvať niekoľko dní.

Klima v Batumi Boulevard je skvelá po dlhý čas, pretože v lete teploty nie sú príliš vysoké, a v zime teploty neklesajú príliš nízko. Návštevníci môžu užiť si teplé a prijemné počasie, ktoré vytvára perfektný rekreačný duch.

Jednou z najpopulárnejších atrakcií v Batumi Boulevard je Batumi Botanic Garden. Botanická záhrada zaujme každého milovníka flóry, s jej rozmanitostiou vzácnych druhov rastlín. Turisti nájdu v záhrade rôzne druhy palmových stromov, magnólie, stillingia, záhradných rododendronov a veľa ďalších druhov kvetov.

Známe sú aj piesočnaté pláže v Batumi Boulevard, kde sa návštevníci môžu kúpať a tráviť čas pri vode. Pláže sú dobre udržiavané a vybavené, čo poskytuje pohodlné miesto pre turistov.

Pre tých, ktorí chcú vidieť ešte viac, môžu navštíviť aj Batumi Boulevard promenádu. Promenáda ponúka prechádzky v noci s farebnými a jedinečnými svetelnými efektmi, prepracovanými krajinárskymi úpravami a výhľadmi na Čierne more.

V prednom tíme stojí aj ajarská kuchyňa ponúkajúca nekonečné množstvo chutných jedál zo zeleniny, mäsa, ryb, ovocia, korenia z Gruzínska.

Batumi Boulevard je dostupné pre turistov zo všetkých kútov sveta letecky alebo po ceste. Všetky turistické atrakcie v Batumi Boulevard sú ľahko dostupné a viditeľné aj zo vzdialenosti.

Ak hľadáte miesto, kde si môžete užiť svoju dovolenku plnú zábavy, nezabudnuteľných zážitkov a relaxu, tak Batumi Boulevard je ideálny voľba. Je to miesto, kde môžete zažiť v Gruzínsku Čierne more, krásne pláže, vôňu kvetov, a to všetko v kombinácii s vzrušujúcou kultúrou a láskou k prírode. Ak hľadáte niečo naštartujúce a zároveň uvoľňujúce, nie je lepšie miesto ako Batumi Boulevard. Dočkáte sa tu nezabudnuteľnej romantiky, dobrodružstva a báječnej dovolenky.


Ubytovanie Gruzínsko Batumi Boulevard


Gruzínsko Batumi Boulevard je pobytový komplex vzhľadom k svojej poloze v jednom z najživších miest v Gruzínsku, je neodolateľnou ponukou pre tých, ktorí hľadajú kvalitné ubytovanie a príjemný pobyt v Batumi.

Komplex Gruzínsko Batumi Boulevard sa nachádza priamo na Batumi Boulevard, v srdci jadra mesta, len kúsok od prístavu, pláže a všetkých najdôležitejších miest na prechádzke.

Ubytovanie ponúka 42 izieb Superior, Deluxe a Family so všetkým vybavením, ktoré by ste mohli potrebovať počas vašej dovolenky. Každá izba je dizajnovaná s ohľadom na pohodlie a relaxáciu hosťov, s moderným nábytkom, klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi pripojením. Viaceré izby majú aj krásny výhľad na mora alebo mesto.

Komplex Gruzínsko Batumi Boulevard ponúka aj parkovisko pre návštevníkov, svoju záhradu s posedením, kde si môžete vychutnať kávu alebo drink počas vášho pobytu.

Okrem toho, ponúka aj možnosti trávenia voľného času, ako napríklad relaxačný wellness centr pre hostí, ktorého súčasťou je i vonkajší bazén a posilňovňa.

Gruzínsko Batumi Boulevard sa nachádza priamo na Batumi Boulevard, čo znamená, že hostia majú prístup k množstvu reštaurácií, barov a kaviarní, ktoré sú situované len kúsok od ubytovania.

Vzhľadom k svojej úžasnej polohe, modernému vybaveniu a pohostinnosti personálu, Gruzínsko Batumi Boulevard je ideálnou destináciou pre tých, ktorí hľadajú pohodový a relaxačný pobyt v centre tohto živého gruzínskeho mesta. Za zváženie určite stojí!


Počasie Gruzínsko Batumi Boulevard


Gruzínsko Batumi Boulevard je jedným z najkrajších miest v krajine, kde si turisti môžu užívať svoj čas sústredený na jej krásy. Jedným z prvých vecí, ktoré zaregistrujete v tomto mieste, je jeho nádherné počasie. Vďaka tomuto počasiu sa môžete tešiť na množstvo aktivít, ktoré vám tento bulvár ponúka.

Počasie v Batumi

Batumi sa nachádza v subtropickom pásme, čo znamená, že má vlhké a teplé počasie väčšinu roka. V lete je veľmi horúco a vlhko, s teplotami, ktoré sa pohybujú medzi 25-35 ° C. V zime je o niečo chladnejšie, s teplotami okolo 10-15 ° C, ale stále dosť tepla na to, aby ste si užili život vonku.

Práve tomu sa venuje Batumi Boulevard. Tento bulvár je ideálnym miestom na prechádzky pri západe slnka, kedy sa počasie ochladí a vytvára perfektnú atmosféru. Turisti si tu obľubujú prechádzky po bulvári, ktorý je umiestnený pri pobreží čierneho mora. Môžete si tu pozrieť krásne kvety a zelené pláže, a tiež si vychutnať pohľad na morie.

Aktivity v Batumi Boulevard

V tomto mieste sa nemusíte báť nudy. Okrem prechádzok a pozerania krásnej prírody, tu nájdete aj množstvo iných aktivít. Na bulvári sa nájdu mnohé reštaurácie a kaviarne, kde si môžete vychutnať tradičné jedlá a nápoje. Okrem toho existujú aj rôzne obchody, kde si môžete kúpiť suveníry, kožené výrobky, oblečenie a iné.

Ak si radi požičiavate bicykle, môžete jazdiť po celom bulvári a užiť si okolie. Pre milovníkov adrenalínu sú k dispozícii rôzne vodné športy, ako napríklad windsurfing, vodné lyžovanie, plachtenie, kajakovanie a mnoho ďalších.

Zhrnutie

V Gruzínsku sa Batumi Boulevard stáva čoraz obľúbenejším miestom pre turistov, ktorí chcú zažiť skutočnú krásu tejto krajiny. Jeho nádherné počasie umožňuje mnohé aktivitu a zároveň zaručuje relax v príjemnom prostredí. Toto miesto je určené pre každého, kto si chce užiť relax a dovolenku, ale aj pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo a zábavu. V každom prípade, ste si istí, že sa tu budete cítiť ako doma.


Najčastejšie otázky a odpovede Gruzínsko Batumi Boulevard


Otázka: Aké atrakcie môžem navštíviť na Batumi Boulevard?
Odpoveď: Batumi Boulevard ponúka množstvo atrakcií, ako sú fontány, sochy, morské akvárium, detské ihriská, cyklistické a behové dráhy, reštaurácie, kaviarne a ďalšie.

Otázka: Kedy je najlepší čas navštíviť Batumi Boulevard?
Odpoveď: Najlepší čas na návštevu Batumi Boulevard je v letných mesiacoch, keď je príjemné počasie a množstvo aktivít sa hrá na pohybe.

Otázka: Aké sú najlepšie miesta na raňajky a kávu na Batumi Boulevard?
Odpoveď: Batumi Boulevard má množstvo kaviarní a reštaurácií, ktoré ponúkajú raňajky a kávu, ako sú Napoleon, Funicular Restaurant Complex a Mr. Gastro Bar.

Otázka: Je vhodné s rodinou sa na Batumi Boulevard alebo s priateľmi?
Odpoveď: Batumi Boulevard je ideálnou voľbou pre rodiny i priateľov, ktorí si chcú užiť príjemné prostredie, množstvo aktivít a obdivovať krásu mesta.

Otázka: Je potrebné nejaké vstupné na Batumi Boulevard?
Odpoveď: Batumi Boulevard je bezplatný pre návštevníkov. Niektoré atrakcie, ako sú morské akvárium a kolotoč, majú však poplatok za vstup.

Otázka: Je možné si požičať bicykel na Batumi Boulevard?
Odpoveď: Áno, je možné si požičať bicykel na Batumi Boulevard za poplatok.

Otázka: Aké ďalšie atrakcie môžem navštíviť v okolí Batumi Boulevard?
Odpoveď: V okolí Batumi Boulevard môžete navštíviť Batumi Beach, Batumi Botanical Garden, Piazza Square a Batumi Archaeological Museum.


Letenka Gruzínsko Batumi Boulevard


Letenka do Gruzínska - živé mesto Batumi

Gruzínsko, krajina bohatá na históriu, kultúru a gastronómiu. Ak hľadáte miesto, kde môžete zažiť všetko to, tak by ste si mali zarezervovať letenku do Batumi, mesta ležiaceho na Južnom pobreží.

Batumi je jedné z najdôležitejších prístavov Gruzínska, ktorý má okrem toho aj veľmi obľúbenú turistickú destináciu. Väčšina návštevníkov sa do mesta dostáva práve cez letisko Batumi, ktoré sa nachádza asi 2 km od centra mesta.

Po príchode do mesta si môžete užiť krásu samotného letiska, ktoré je celé osvetlené sklopnými stenami. Po prejdení pasovou kontrolou vás čaká taxi alebo autobusová doprava, ktorá vás odvezie na váš cieľ.

Batumi je známe svojím príjemným klimatom, v modernom meste sa môžete prechádzať po námestiach a parkoch, obdivovať nádherné budovy a mosty.

Najpopulárnejšou atrakciou mesta je Batumi Boulevard. Táto dlhá promenáda, lemovaná palmami a kvetinami, pozýva návštevníkov na dlhé prechádzky. Toto miesto je ideálne na prechádzky po pláži a západy slnka.

Mimochodom, pláže v Batumi sú tiež rovnako krásne ako budovy. Ich čistá biela farba a jemná piesková hrúbka poteší každého. V lete tu môžete plávať, opaľovať sa alebo sa vydať do horských oblastí, ktoré ponúkajú krásne scenérie Gruzínska.

Mesto však ponúka aj celý rad kultúrnych zážitkov. Môžete sa dostať do botanickej záhrady, kde sa prezentujú flóra a fauna miestneho regiónu a taktiež pozrieť do najznámejšej mešity Gonio-Kvariati. Okrem toho má Batumi aj množstvo kaviarní, reštaurácií a obchodov, ktoré vám poskytnú to najlepšie z gruzínskej kuchyne.

Ak sa chystáte cestovať do Gruzínska, určite by ste si mali vybrať letenku do Batumi. Toto krásne a moderné mesto ponúka množstvo vecí, ktoré sa oplatí prehliadnuť. A veľmi pravdepodobne sa vám môže stať, že sa do mesta zamilujete a budete sa sem radi vracať.


Garancia najnižšej ceny

Hromada spokojných klientov

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Nájsť letenky