Nájdite letenky s najlepšou cenou

Bahrajn Royal Golf Club

Dovolenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn je krajina, ktorá sa pýši skvelými možnosťami pre turistov. Jednou z najpopulárnejších atrakcií je Royal Golf Club, ktorý očarí každého milovníka golfových ihrísk a luxusu. Toto unikátne golfové ihrisko je súčasťou rezortu, ktorý sa nachádza v blízkosti Manámy - hlavného mesta Bahrajnu.

Zažite luxus a komfort na ihrisku

Toto golfové ihrisko bolo navrhnuté a postavené prestížnym dizajnérom Colinom Montgomeriem, a patrí k najlepším a najpôsobivejším ihriskám na svete. S 18 jamkami, ktoré sú rozložené na ploche 7 200 yardov, toto ihrisko ponúka unikátne a nezabudnuteľné skúsenosti pre každého golfových nadšencov. Vďaka svojim náročným jamkám a malebným prostrediam, golfové ihrisko nie je len vynikajúcim miestom pre významné turnaje, ale aj pre relaxačné hranie.

Okrem samotného ihriska vám Bahrajn Royal Golf Club ponúka aj vynikajúce možnosti ubytovania v luxusnom hoteli, ktorý je súčasťou rezortu. Hotel ponúka špeciálny servis, ktorý je prispôsobený individuálnym potrebám každého hosťa. V hoteli takisto nájdete skvelé kaviarne a reštaurácie, ktoré vám poskytnú príjemné prostredie pre oddych a relaxáciu.

Vzhľadom na to, že Bahrajn sa nachádza na Pobreží Arabského mora, rezort ponúka aj rôzne možnosti vodných športov ako je napríklad jazda na vodných skútroch, plachtenie alebo potápanie. Pre tých, ktorí sa radi venčia po krajine, sú tu luxusné jachty, ktorými sa môžete plaviť po oblasti.

Kultúrna a historická náruč Bahrajnu

Okrem zážitkov na ihrisku čaká na návštevníkov Bahrajn ďalšie kultúrne a historické skvosty. Krajina je známa svojím jedinečným archeologickým dedičstvom s bohatou históriou zasiahnutou arabským, perzským a britským vplyvom. Pohľad na historické pamiatky a muzeá, prepracovanú architektúru a nádherné pláže sú tiež súčasťou toho, čo ponúka Bahrajn.

Na záver

Keď plánujete svoju ďalšiu dovolenku, nezabudnite zahrnúť Bahrajn Royal Golf Club na zoznam miest, ktoré musíte navštíviť. S luxusom, komfortom, pohodlným ubytovaním a niekoľko možnostami atrakcií, Bahrajn je ideálnym miestom pre milovníkov golfových ihrísk a tých, ktorí sa chcú zrelaxovať a odpočívať v nádhernom prostredí. Do Bahrajnu sa vyraziť rozhodne oplatí!


Letenka Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn je malá krajina v Perskom zálive, ktorá je známa svojim moderným prístupom k turistickému ruchu, rýchlym hospodárskym rastom a prvotriednymi rekreačnými zariadeniami. Jedným takým miestom je Bahrajn Royal Golf Club, ktorý sa stal jedným z hlavných turistických magnetov krajiny.

Bahrajn Royal Golf Club je komplex, ktorý sa rozprestiera na území viac ako 170 akrí, ponúkajúci návštevníkom prvotriedne golfové ihriská a špičkové zariadenia odpočinku a rekreácie. Tento klub je jedným z najväčších a najprestížnejších golf klubov v krajine, ktorý môže na svoje konte pochváliť množstvo medzinárodných ocenení.

Jedným z unikátnych prvkov Bahrajn Royal Golf Clubu je jeho golfové ihrisko, ktoré je navrhnuté americkým architektom Colinom Montgomeriem. Toto ihrisko sa rozprestiera na území 7200 jariec, pozostáva z 18 dier a je považované za jedno z najkrajších na svete. Ihrisko je postavené na malom vrchu, čo umožňuje návštevníkom vychutnať si nádherný výhľad na celé mesto Manáma, umožňujúc tak dokonalú roztiahnutú krajinu. Väčšina dier tohto ihriska je k dispozícii pre verejnosť, čo dáva príležitosť jednotlivcom či skupinám si vychutnávať golfové zápolenia s nádhernou scenériou.

Okrem golfového ihriska, Bahrajn Royal Golf Club ponúka aj množstvo iných atrakcií pre svojich návštevníkov. Medzi najobľúbenejšie patrí wellness a spa centrum, kde sa môžete oddýchnuť a zregenerovať po dlhom dni na ihrisku. K dispozícii je tiež bazén, fitness centrum a tiež luxusný klubový dom s prvotriednymi restauráciami a barom.

Celkový zážitok z Bahrajn Royal Golf Clubu je takmer neprekonateľný, je to skutočne najlepšie miesto v Bahrajne, ktoré ponúka prvotriedne služby a zariadenia pre záujemcov o golf a relaxáciu. Nech už ste profesionálny golfista alebo nadšenec začiatočník, Bahrajn Royal Golf Club určite nie je miestom, kde by ste mali stráviť svoj voľný čas. Takže neváhajte a zaregistrujte sa na túto úžasnú Golfovú destináciu v krajine.


Počasie Bahrajn Royal Golf Club


Bahrajn Royal Golf Club sa nachádza v Bahrajne, malom ostrovného štáte v Perzskom zálive. Toto miesto ponúka nádherné golfové ihrisko a nezabudnuteľnú atmosféru pre všetkých golfistov.

Počasie v Bahrajn Royal Golf Club závisí od ročného obdobia a môže sa líšiť od miesta k miestu. Väčšinou však ide o subtropické podnebie s veľmi horúcimi letnými mesiacmi a chladnejšími zimnými mesiacmi.

V lete (od mája do septembra) teploty v Bahrajne pravidelne stúpajú nad 40 ° C, a preto sa veľa hráčov rozhodne hrať skoro ráno alebo neskoro popoludní, aby sa vyhli najhorúcejším momentom dňa. Niektoré dni v lete môžu byť veľmi vlhké, čo môže mať vplyv na hráčov.

Zimné mesiace (od novembra do marca) sú pre golfové ihrisko ideálne, pretože teploty sú menej horúce a počasie je suché. Dni sú krátke a herný čas je obmedzený naše dva a pol hodiny. Aj keď nezriedka môže pršať, Bahrajn Royal Golf Club má vynikajúce zbere vody, ktoré zabezpečujú, aby ihrisko bolo suché, aj keď prší a pohyby hráčov budú tak jednoduchšie.

Celkovo Bahrajn Royal Golf Club ponúka ideálne podmienky na hru golfu, ktoré sú ovplyvnené len nepatrne východiskom počasia na ihrisku. Sú tu nádherné zelené trávnaté plány, prekrásne výhľady na okolité hory a rybníky a o tom ako bude počasie informujú správcovia plochy, aby hráči poznali povahu ihriska. To zabezpečí nezabudnuteľné a plynulé golfové zážitky pre každého, kto hrá v Bahrajn Royal Golf Club.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahrajn Royal Golf Club


Otázka: Aké sú otváracie hodiny Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Bahrajn Royal Golf Club je otvorený každý deň od 6:00 do 22:00.

Otázka: Koľko stojí denné green fee v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Denné green fee v Bahrajn Royal Golf Club sa pohybuje medzi 25 a 45 BHD, v závislosti na dňoch v týždni a čase.

Otázka: Je potrebná rezervácia na hranie v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Áno, rezervácia je povinná a je možné ju uskutočniť cez telefón alebo online cez oficiálnu stránku.

Otázka: Aké služby ponúka Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Bahrajn Royal Golf Club ponúka 18-jamkové golfové ihrisko, fitnescentrum, bazén, detský klub, reštauráciu a bar.

Otázka: Je v Bahrajn Royal Golf Club povolené fajčenie na ihrisku?
Odpoveď: Nie, fajčenie na ihrisku nie je povolené.

Otázka: Môžu neregistrovaní hráči hrať v Bahrajn Royal Golf Club?
Odpoveď: Áno, neregistrovaní hráči môžu hrať v Bahrajn Royal Golf Club, ale budú musieť zaplatiť denné green fee a vyplniť registračný formulár.


Ubytovanie Bahrajn Royal Golf Club


Bahrain Royal Golf Club je jedným z najprestížnejších miest v Bahrajne a ponúka svojim návštevníkom luxusné ubytovanie. Tento golfový klub je strategicky umiestnený na pobreží Bahrajnského zálivu a ponúka pohľad na Arapské more.

Ubytovanie v Bahrajn Royal Golf Club je nádherné a elegantné. Svojim návštevníkom ponúka 52 dobre vybavených izieb a apartmánov, z ktorých väčšina má balkón s výhľadom na golf ihrisko a more. Izby sú vkusne zariadené, majú klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou, minibar a wifi pripojenie na internet.

Pre tých, ktorí si radi vychutnávajú luxusný pobyt, je k dispozícii aj niekoľko apartmánov s vlastnou kuchyňou a obývacou izbou. Každý apartmán má vynikajúcu kúpeľňu a jedinečný dizajn, ktorý podmieňa štýl golfového klubu.

Vysoko kvalitné služby a strava ponúkaná v Bahrajn Royal Golf Club sú rovnako úžasné ako ubytovanie. V hoteli je k dispozícii široká škála jedál z celého sveta, ako aj miestne špeciality. Na výber máte z množstva reštaurácií a barov vrátane klubovnej reštaurácie s nádherným výhľadom na more.

Okrem ubytovania môžete v Bahrajn Royal Golf Club vyskúšať aj rôzne aktivity, vrátane golfového ihriska s hraním počas dňa aj v noci, tenisových kurtov, bazéna, fitnes centra a spa. Golfista už z názvu vie, že klub disponuje nádhernými ihriskami pohlcujúcimi celý areál. Sú striedmo upravené a aj pre tých najnáročnejších hráčov sú náročné.

Nie je pochýb o tom, že Bahrajn Royal Golf Club je jedným z najlepších miest, kde si môžete užiť luxusné ubytovanie, vysoko kvalitné služby a širokú škálu aktivít. Ak hľadáte miesto, kde by ste sa mohli cítiť ako v nebi, doprajte si pobyt v tomto nádhernom mieste a užite si niečo naozaj výnimočné.


Garancia najnižšej ceny

Hromada spokojných klientov

Najväčšia webová kolekcia leteniek

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Kúpte si najlacnejšie letenky do mágických miest, nech už vás zaujímajú ich krása alebo exotika.

Nájsť letenky